Divné úmrtia 43: Muža (†66) zabil agresívny kohút! Po útoku mal pazúry od krvi

636

Neuveriteľný prípad sa odohral v írskej Killahornii 28. apríla minulého roka. Jaspera Krausa tam napadol agresívny kohút. Po krvi smädné zviera zaútočilo takým spôsobom, že Ír a hrdý otec na mieste zraneniam aj napriek včasnej pomoci podľahol.

Jasper podľa denníka Metro utrpel zranenie na ľavej nohe. To ale bola veľmi vážne. Muž zrejme zomrel na stratu krvi a následnú zástavu srdca. O šialenom zážitku prehovoril Jasperov spolubývajúci Corey O’Keefe. Potom čo Ír upadol do bezvedomia, zavolal Corey záchranku. Ešte predtým sa mu podarilo odohnať agresívne zviera.

Divné úmrtia 33: Nožom ozbrojený kohút usmrtil svojho majiteľa. Polícia pátra po organizátoroch nelegálnych zápasoch

Všetkému prizerala aj Jasperova dcéra Virginia. Tá popísala, že kohút mal po útoku krvavé pazúry. „Musel to urobiť ten kohút,“ uvedomila si neskôr, že došlo k podivnému nešťastiu. Na miesto onedlho dorazili aj doktori. Tým sa bohužiaľ ani po resuscitácii nepodarilo muža zachrániť.

Kohút na ilegálnych kohútích zápasoch smrteľne poranil muža

O 15:24 bol Jasper vyhlásený za mŕtveho. Jeho telo bolo prevezené do univerzitnej nemocnice v Galway na pitve. Doktorka Annette Jenningsová uviedla, že išlo o podivné úmrtie. Ako potvrdila, muž zomrel na následky poranenia spôsobeného kohútom.