Pôvodne z dvoch, teraz už z piatich znásilnení obvinili policajti bývalého lekára Davida V. (42) jednej z ostravských nemocníc. Svoje obete hľadal na sociálnych sieťach, ženy si pozval domov, omámil ich a znásilnil. Nechal si hovoriť Doktor.

Policajti násilníka chytili priamo po čine! Jedna z jeho obetí sa podľa serveru idnes.cz po hroznom zážitku zamkla na záchode, odkiaľ zavolala políciu. „Svoje obete si pozýval napríklad do bytu v centre Ostravy. Tam im ponúkal drogy. Potom s nimi mal pohlavný styk bez ich súhlasu,“ uviedla policajná hovorkyňa Eva Michalíková.

Znásilnená žena pre pomoc utekala úplne nahá!

 Bývalý  anestéziológ 

Muža, ktorý býval anesteziológom, polícia zatkla a od vlaňajšieho októbra čakala, či sa jej ozvú ďalšie obete. To sa stalo! K dvom vtedy známym pribudli ďalšie tri poškodené. „V priebehu vyšetrovania sa prihlásilo päť poškodených žien, ktoré uviedli, že ich muž s prezývkou Doktor znásilnil v období od marca do začiatku októbra roku 2022,“ dodala Michalíková.

Český pedofil Ján Richter znásilnil sedem detí! Kriminalista popísal desivé detaily z vyšetrovania!

Muž, ktorého bývalí kolegovia lekári označili za „trochu podivína“, čaká na súd vo väzbe a hrozí mu až desať rokov väzenia.