Domáce porno by som už netočil, vyhlásil Colin Farrell

570

Nahrávka sa dostala na verejnosť a herec sa kvôli tomu obrátil na súd. Teraz vyhlásil, že by už podobné video nenakrútil.

„Celá tá vec bola desivá. Štyri hodiny som vysvetľoval, prečo som nechcel, aby sa tá páska objavila v distribučnej sieti. Nedajbože, že by sa napríklad moja matka na to pozerala v hotelovej izbe s tým, že tento film svojho syna ešte nevidela,“ povedal Farrell pre magazín Elle.

Herec, ktorého nový film Zimny príbeh práve prichádza do slovenských kín, mal v minulosti problémy s drogami a alkoholom. Už ale osem rokov abstinuje. Najskôr mal strach, že nebude triezvy schopný osloviť ženu a bál sa aj sexu.

„Miloval som sa s jednou ženou asi dva a pol roka po tom, čo som bol čistý, a bol to jeden z najdesivejších okamihov môjho života. Bolo to popoludnie. Okná a záclony boli otvorené. Bolo to krásne, a aby som nebol sprostý, nebola to súlož. Bola veľmi nežná. ale to bolo desivé. Pretože som bol zvyknutý na opitosť, darkroomy, kluby, záchody a podobne,“ vyhlásil herec, ktorý vraj verí v monogamiu vo vzťahu, ale len teoreticky.

„Bavil som sa o tom s priateľmi. Ja neviem, či je to možné. Nehovorím, že nie. Bol som vo vzťahoch monogamný. Ale teraz vo vzťahu nie som. Takže to nefungovalo,“ dodal.