Hľadá sa najkrajšia golfistka roku 2015!

942

Vyhlasovateľom súťaže je agentúra Queen of Golf agency, ktorá sa rozhodla každý rok zorganizovať súťaž, počas ktorej sa mladé dievčatá zoznámia s golfom, naučia sa ho hrať, obľúbia si tento nádherný šport a budú sa mu aktívne venovať aj v budúcnosti.


 
Súťaž Queen of Golf 2015 sa bude konať tradične na golfovom ihrisku Gray Bear, Tále.
Druhý ročník súťaže pozostáva z  dvoch častí:
–   semifinále súťaže, 15. máj 2015
–   finále súťaže, 10. september 2015


 
Počas semifinále a aj na samotnom finále sa počas dňa bude konať golfový turnaj Texas Scramble Golf – Queen of Golf, na ktorom sa zúčastní 52 hráčov a 24 účastníčok súťaže.


 
Semifinále a aj finále budú ukončené  slávnostným galavečerom a vyhlásením víťazov golfového turnaja  a tiež vyhlásením víťazky o najkrajšiu golfistku, ktorá získa titul Queen of Golf 2015.


 
Finalistky zabojujú a získajú veľmi zaujímavé ceny ako napríklad „zelenú kartu“ na golf, luxusné auto  na celý víkend, golfové oblečenie, luxusné plavky a topánky, ročnú starostlivosť v beauty salóne, ročnú permanentku do fitness centra a iné zaujímavé ceny.

Ak chceš získať titul Queen of Golf 2014, naučiť sa hrať golf a zažiť veľa zábavy tak pošli svoje fotky a informácie o sebe na mail queen@queenofgolf.sk  a my ťa pozveme na osobný casting.

www.queeenofgolf.sk
Queen of Golf agency