Hororové úmrtia, ktoré sa opakujú príchodom každého leta!

Olivera († 3) zabudol otec vysadiť v jasliach! O pár hodín neskôr ho našiel mŕtveho

324
Ilustračné foto

V rozpálenom aute zomrelo ďalšie malé dieťa. Tragédia sa stala v univerzitnom kampuse v americkom štáte Indiana. Trojročný Oliver strávil zamknutý vo vozidle, ktorý sa podobal horúce peci, niekoľko predlhých hodín. Jeho otec, univerzitný profesor, totiž zabudol na to, že ho pred odchodom do zamestnania musí ešte odviesť do škôlky.

V americkom štáte Indiana bolo v utorok okolo 32 stupňov Celzia. Otec malého Olivera Dilla, ktorý prednáša na univerzite v meste Evansville, ho mal doviesť do škôlky na kraji univerzitného komplexu, a potom sa vypraviť do práce.

Sabinka († 2,5) trpela v rozpálenom aute až 4 hodiny, bola celá modrá, opísal hrôzu svedok

Ovšem roztržitý profesor zrejme zabudol, že vezie i svojho chlapca, zaparkoval v univerzitnom kampuse a odišiel. Postupom času sa z vozidla stala hotová pec!

Trojročný Oliver bol uväznený v aute niekoľko hodín, než sa jeho otec vrátil a našiel ho. „Zabudol, že v aute s ním bolo dieťa,“ uviedol šerif Dave Wedding pre miestnu tlač. Ten sa k prípadu dostal z toho dôvodu, že nájdenému chlapcovi už nebolo pomoci a zomrel.

Dve dvoj a jednoročné deti zomreli v rozpálenom aute. Zamkla ich tam matka za trest

„Naša najhlbšia kondolencie mieri k rodine toho malého chlapca. Je to strata, ktorú žiadny rodič nemôže uniesť,“ povedal rektor univerzity Ronald S. Rochon pre portál televízie ABC.

Polícia zatiaľ nevzniesla žiadne obvinenia a hodlá počkať na výsledky súdnej pitvy. Konečné slovo bude mať štátny zástupca. V roku 2018 zomreli na prehriatie v zatvorenom automobile len v štáte Indiana 3 deti.

Otec zabudol sedemmesačného synčeka 10 hodín v aute, dieťa zomrelo