Jeden a polročné dievčatko neprežilo peklo, ktoré zažívalo od svojich rodičov. Uviazali ju k posteli hlavou dolu a musela spať v klietke!

1697

Tento otrasný prípad týrania rieši britská polícia. Matka (19) priviazala svoje ešte len devätnásťmesačné dievčatko okolo nôh a hrudi k posteli tak, aby bola hlavičkou dole. Jej postieľka bola navyše umiestnená vnútri klietky, ktorá bola obalená látkami a dekami, aby do nej neprenikalo žiadne svetlo. Bezbranné dieťa zomrelo na udusenie.

Devätnásťmesačná Ellie-May Minshull-Coyle žila so svojou mamou Lauren Coyle jej priateľom Reece Hitchcottem (20) a ich nájomcom Connorom Kirbym (20) v dvojizbovom byte v anglickom Prestone. Podľa informácií britského denníka Daily Mail všetci v dome, v ktorom trojica s batoľaťom žila, vedeli, čo sa v byte deje, nikto však polícii neinformoval.

Celá rodina týrala trinásťročného chlapca, ktorého pred smrťou ešte znásilnil jeho otčim

Starajte sa aj o to čo sa vás netýka

„To dieťa ma dnes večer pekne štve,“ písala svojim priateľom osudný večer minulý rok v marci. Ten večer písala aj svojmu otcovi Seanovi Coyleovi, ktorému sa sťažovala, že jej dcéra už dve hodiny v kuse plaču, ale že za ňou nemieni ísť, aby ju utíšila. Vystrašený dedko neváhal a rozbehol sa k nim domov, aby svoju vnučku skontroloval. Keď však prišiel k postieľke malej Ellie, bolo už neskoro. Dievčatko nedýchala. Pomôcť dievčatku nedokázali ani privolaní lekári.

Babička viezla vnúčatá (7 a 8) zavreté v psích klietkach a babičku zavreli za týranie detí

Príčinu úmrtia bezbranného dieťaťa preukázala až nariadená pitva. Dievčatko bola príliš tesne spútaná hlavou dolu a udusila sa. Polícia potom začala prípad vyšetrovať a odhalila tak desivé pozadie smrti dievčatka. Podľa lekárov matka svoju dcéru takto spútavali opakovane! Týrala ju však aj inak. Jej posteľ bola umiestnená v obrovskej klietke, ktorá bola zakrytá rôznymi handry, aby do nej neprenikalo svetlo. V miestnosti nesvietili žiadne svetlá a cez okno bola položená matrac. Trojicu polícia zatkla a obvinila z vraždy.