Ľudské hyeny trýznili desaťročné dievčatko hladom a bavili sa tým, že ju nútili utekať pred autom!

1071
Týrali desaťročné dievčatko

Pre zábavu ju priviazali k autu a vláčili ju po ceste, dávali jej jedno jedlo denne. Americká polícia zatkla štyroch obvinených, ktorí týrali desaťročné dievčatko. Medzi zadržanými je aj matka dieťaťa.

Americká polícia v meste Albion vo štátu New York zadržala štyroch obvinených za týranie desaťročné dievčatá. Štvorica pre zábavu dieťa nechala bežať lesnou cestou pred autom, keď bola vyčerpaná, že nemohla už ďalej utekať, tak ju priviazali k lanu a ťahali ju za vozidlom. Aby zvrhlá zábava bola ešte zábavnejšia, nútili ju, aby si na obe ramená zavesila ťažké tašky. Trýznili ju smädom a nepúšťali do kúpeľne, keď neposlúchla ich rozkaz, tak ju zmlátili. Dievča dostávala iba jedno jedlo denne, na ktorom bola ostrá omáčka, aby sa nedalo jesť.

Čin je o to odpornejšie, že sa všetkého zúčastnila jej matka Leslieann Raederová (34), jej priateľ Gary Bubis Jr (37), jeho sestra a jej priateľ. Nočná mora pre mladú dievčinu začala v apríli a skončila tento týždeň, kedy sa jej podarilo utiecť k susedom. Jej matka čelí obvineniu za zneužívanie dieťaťa a trojica za ublíženie na zdraví. „Stále sa z toho nemôžem spamätať,“ povedal šerif DailyMail s tým, že je to najhorší prípad, aký za svoju kariéru videl.