Miss Carat Tuning 2010 a Miss Playboy 2010

1406

Na prvom mieste sa však absolútne s prehľadom umiestnila Dáša Mamba Šarkózyová, ktorá získala aj ďalší titul, Miss Playboy, čo v praxi znamená, že by sa mala v nasledujúcich mesiacoch objaviť práve na titulke najznámejšieho pánskeho magazínu v šteklivých pózach. Mamba nenechala nič na náhodu a v rámci prehliadky modelov Mia Maix, extravagantných modelov Zebra a očakávanej promenády v plavkách, predviedla horúcu tanečnú sexi šou a na počesť zosnulého Michaela Jacksona zanôtila aj jednu z jeho hitoviek.

 

 Iveta Mihoková                                       Lenka Hindická

 Magda Tokárová                                    Dáša Mamba Šarkózyová

 

1. Vicemiss Carat Tuning sa stala Iveta Mihoková, 2. Vicemiss Carat Tuning sa stala Magda Tokárová, titul Miss Sympatia Carat Tuning si odniesla Sabína Pleváková a sms hlasujúci na topky.sk rozhodli, že titul Miss Tip Carat Tuning ziskala Lenka Hindická. 

 

 

MISS SYMPATIA: Sabína Pleváková   MISS TIP: Lenka Hindická

Celú súťaž moderovala Erika Barkolová, ktorá ukázala, že je nielen krásna žena, ale aj výborna šoumenka, schopná kontrovať aj nekontrolovateľným moderátorom z KeFanu.

 

Viac ako 10 000 dav najviac rozvášnila skupina Kontrafakt, ktorá pre danú akciu zložila aj tuningovú hymnu. Vystúpili aj skupiny Soundplay, Robo Mikla a Project, LeRa, Vagabund a DJ Mikro, eLPe DeNNis a samozrejme nemohol chýbať ani polnočný stripltíz. Vydarenú akciu zavŕšila špeciálna FMX šou, drifty, súťaž v šprintoch, slalomoch a show and shine kategóriach.

 

LeRa                                                            KONTRAFAKT            

Najväčší fanúšikovia