Monštrum Charles Manson sa už do väzenia nevrátil, smaží sa v pekle!

1935

 Hovorca opísal  smrť beštie 

Už sa smaží v pekle! Masový vrah Charles Manson († 83) v nedeľu zomrel. Informoval o tom ako prvý server Washington Post. Pred týždňom musel byť náhle hospitalizovaný. Najznámejšie americký zločinec si vo väzení odpykával doživotný trest.

Hovorca kalifornského nápravného zariadenia Krissi Khokhobashvili povedala denníku Washington Post, že Manson zomrel prirodzenou smrťou. V posledných rokoch mal početné zdravotné problémy a v januári musel byť dokonca hospitalizovaný kvôli krvácaniu do gastrointestinálneho traktu. Podľa zdrojov z jeho okolia „bola jeho smrť len otázkou času“.

Muž bol hlavou organizácie zvanej Rodina. Podľa polície zorganizoval koncom 60. rokov vraždy najmenej siedmych ľudí, vrátane známej herečky Sharon Tate, ktorá bola manželkou režiséra Romana Polanského. Keď ju Mansonovi prisluhovači zavraždili, bola v ôsmom mesiaci tehotenstva. Vrahovia jej pred smrťou odrezali prsník a do tehotenského brucha ju vyrezali písmeno X. Následne jej vyňali plod z tela a pochovali ju s ním v náručí.

Masový vrah Charles Manson čoskoro skončí v pekle, kam patrí.

Brutálny vrah a manipulátor dostal za sériu vrážd trest smrti. Zachránila ho ale zmena kalifornskej legislatívy a trest mu bol nakoniec zmenený na doživotie. Zabijak mal aj naďalej rad obdivovateľov, najmä žien.