Muž rozštvrtil telo mladého dievčaťa (†19)! Policajti našli pílku aj stopy tkaniva

486

Hororové odhalenie čakalo na amerického strážca zákona. Medzi odpadkami vo vreci našli rozštvrtené telo mladučkej Dystynee Averyovej! K vražde devätnásťročného dievčaťa sa mal priznať mladý muž menom Ethan Broad. Ten násťročné dievča údajne rozrezal u sebe v garáži a následne sa zbavil jej pozostatkov. Vyšetrovatelia našli zakrvavenú pílku aj stopy ľudského tkaniva. Muž sa mal k brutálnej vražde priznať.

Začiatkom apríla nahlásili priatelia Dystynee Averyovu ako nezvestnú. O pár dní neskôr strážca zákona kontaktovala aj jej matka, ktorá o svojej dcére nejaký čas nevedela a bála sa o ňu. Policajti preto rozbehli pátranie. To ale skončilo tragicky.

 Ďalšia mŕtva vo vreci na  odpadky 

Stopy ich zaviedli k mužovi menom Ethan Broad, ktorý býval v meste Moorhead ležiacom v americkom štáte Minnesota v blízkosti hraníc so Severnou Dakotou. Pri prehľadávaní jeho garáže na policajtov čakal hororový nález. V garáži našli zakrvavenú pílku a ľudské tkanivá. Strážcovia zákona si navyše vyžiadali kamerové záznamy, na ktorých bolo vidieť, ako Broad ťahá modré vrece z bytu smerom do garáže. Pri prehľadávaní bytu našli stopy krvi, ktoré sa niekto snažil vyčistiť.

Babičke vytrhol srdce z tela a vypil jej krv! Vrah sa považoval za upíra

Podľa informácií britského denníka Daily Mail sa mal Broad polícii priznať, že Dystyneu zavraždil, rozštvrtil jej telo a pozostatky uložil do vreca od odpadkov a odhodil ich blízko domu. Strážcovia zákona potom vypočuli aj dvoch svedkov, ktorí údajne potvrdili, že Broad Dystynee zabil.

Nie je jasné, ako sa dvojica zoznámila ani aký medzi sebou mali vzťah. Podľa výpovede Broada sa malo mladé dievča k nemu na chvíľu nasťahovať, avšak neskôr chcela odísť. Broad bol obvinený z vraždy a na rozsudok čaká v cele.

Na pozemku nechutného úchyla našli ľudské kosti!