Boženu Mlčovú poslal súd na dvadsaťpäť rokov do väzenia za vraždy Jaroslava Pastoreka (†31) a Miroslava Madunického (†26). Jedna z obetí mala hlavu omotanú lepiacou páskou, odrezané genitálie a zlomeniny po celom tele. Mlčová si trest odpykávala vo väznici s maximálnou ostrahou v slovenskej Nitre a po štvrťstoročí sa dostala von.

Telá Jaroslava Pastoreka a Miroslava Madunického našli v pivnici vtedy opusteného železničiarskeho domu v Bratislave koncom augusta 1997. Obe telá vtedy boli už v pokročilom štádiu rozkladu. Prípadom sa začala zaoberať polícia a po mesiaci vyšetrovatelia zadržali skupinu bezdomovcov.

Súd nakoniec poslal do väzenia Viliama Feiglera, Boženu Mlčovú, Jána Szabóa a Petra Czinegeho. Feigler dostal doživotie, Mlčová dvadsaťpäť rokov, Szabó pätnásť rokov a Czinege trinásť rokov.

 Týždeň ich  mučili 

Jaroslava Pastoreka a Miroslava Madunického skupina zavraždila brutálnym spôsobom. Mučili ich takmer týždeň. Obete zviazali, bili ich, kopali a liali do nich lieh. Mlátili ich do hlavy železnou tyčou, dávali na brucho a ruky rozžeravené železo a uhlíky. Jedna z obetí mala okolo hlavy omotanú lepiacu pásku a odrezané genitálie.

Sériová vrahyňa Fabiánová chce ísť na slobodu! Súd vyriekol nemilosrdný verdikt!

Na hrudi mala bodné rany. Druhá obeť mala na tele popáleniny. Rovnako mala odrezané genitálie a pitva preukázala, že bola uškrtená. Na ich trýznení sa Božena podieľala a detaily mučenia opísala pred súdom. Za to ju súd poslal na štvrťstoročie do väzenia.

Ups…Tehotná vrahyňa Janáková utiekla! Nechali jej cestovný pas

Trest si odpykala vo väznici s maximálnou ostrahou v Nitre. Päť rokov žila sama v cele, nemohla byť v kontakte s väzenkyňami. Na slobodu sa dostala v minulom roku 19. septembra.