Na zápase v boxe zavraždili diváka. Obeťou bol ešte len 19-ročný mladík!

1696

Reagan († 19) sa chcel len pozrieť na zápas v boxe, domov už sa ale nikdy nevrátil. Medzi divákmi vypukli osudný večer nepokoje plné násilností, počas ktorých ho neznámy muž zasiahol nožom do krku. Tajomného vraha by mohlo pomôcť vystopovať toto desivé video.

Mladučký Angličan Reagan Asbury († 19) bol 14. októbra zavraždený počas zápasu v boxe, na ktorý sa prišiel pozrieť. Pre jeho blízkych je tragická udalosť úplne nepochopiteľná. „Čo sa to deje s týmto svetom, keď už človek nemôže ani stráviť zábavný večer vonku?“ Zverila sa Reaganova sesternica Kaylee britskému titulu The Daily Mail.

Počas zápasu organizovanom spoločnosťou Black Country Boxing (BCB) prepukli nepokoje. Násilie malo odštartovať v priebehu zápasu medzi Lukom Paddock a Myron Mills. Presná príčina nie je známa. Podľa organizátorov akcie sa ochranka pokúšala najagresívnejších výtržníkov dostať von. Paradoxne práve pred budovou však malo dôjsť k fatálnemu zraneniu mladého chlapca. Zranenie mali utŕžiť aj ďalšie osoby.

Už boli kvôli prípadu zatknutí dvaja muži, oboch však nakoniec polícia prepustila. Podľa aktuálnych informácií detektívneho inšpektora Justina Spannera bol za bodné zranenie zodpovedný čierny muž s afro účesom v bielom tričku. Na internet sa dostalo video, ktoré má vraha zachytávať.

„Aký to krutý, krutý svet, v ktorom žijeme. Zvlášť pre naše deti. Sme všetci tak prázdni,“ vyjadrili sa zdrvení chlapcovi rodičia. Spoločnosť BCB vydala vyhlásenie, v ktorom vysiela svoje myšlienky k pozostalým a k obetiam. S políciou plánuje spolupracovať. Tiež uvádza, že všetci prichádzajúci boli pri vstupe prehliadnuté bezpečnostnou kontrolou a že sa nápoje na akciu predávali podľa predpisov v plastových pohároch.