Najdlhší hokejový zápas play-off  sa skončil v pondelok o pol tretej  ráno

1597
Strelec víťazného gólu Storhamaru Joakim Jensen

Štvrťfinálový zápas play-off sa začal v nedeľu  o 18 hod. a skončil dnes o 2.32 hod. trval osem a pol hodiny.  Štvrťfinálový zápas play-off sa uskutočnil v Nórsku, je to najdlhšie stretnutie v histórii tamojšieho hokeja. Stretnutie najvyššej súťaže Get-ligaen medzi Storhamarom a Sarpsborgom rozhodlo až ôsme predĺženie.

Čistý čas trvania zápasu sa zastavil na 217 minútach a 14 sekundách, keď sa konečne presadil útočník domáceho Storhamaru Joakim Jensen a duel ukončil.
Zaujímavý je aj počet striel oboch mužstiev, hráči Storhamaru vyslali na súperovho brankára 95 striel, hokejisti Sarpsborgu ohrozili svätyňu domáceho mužstva 93-krát.
Storhamar sa vďaka triumfu v historickom zápase, ktorý skončil 2:1 ujal vedenia 3:2 na zápasy vo štvrťfinálovej sérii play-off.