Nemecký diplomat zavraždil manžela! Zatkla ho brazílska polícia!  

977

Polícia v brazílskom Rio de Janeiro oznámila, že zatkla nemeckého diplomata Uweho Herberta Hahna v súvislosti so smrťou jeho belgického manžela. Dôvodom je podozrenie, že Hahn svojho partnera Waltera Biota zavraždil, informovala v nedeľu agentúra Reuters.

„Okolnosti úmrtia sú zjavné. Uvedomili sme si, že došlo k násilnej smrti, na základe stôp zranení v rôznych častiach tela,“ povedala vyšetrovateľka Camila Lourencová

Pracovník konzulátu v druhom najväčšom brazílskom meste vypovedal, že 52-ročný Biot v piatok pri náhlej zdravotnej príhode vypadol z bytu v štvrti Ipanema, kde dvojica bývala. Polica jeho muža však o deň neskôr zatkla po tom, čo sa v byte našli škvrny od krvi a pitva údajne odhalila viacero poranení na tele zosnulého. „Okolnosti úmrtia sú zjavné. Uvedomili sme si, že došlo k násilnej smrti, na základe stôp zranení v rôznych častiach tela,“ povedala vyšetrovateľka Camila Lourencová.

Vražda zo žiarlivosti! Brutálna smrť hviezdy Playboya! 

Nemecký konzulát podľa Reuters ihneď nereagoval na žiadosť o komentár. Brazílsky spravodajský web G1 informoval, že Hahn a jeho belgický manžel spolu žili vyše 20 rokov.