Nová kefka vám vyčistí zuby úplne sama – stačí ju len zapnúť

762

Do výroby vstupuje nová revolučna kefka, ktorá čistí zuby úplne sama. Do vrecka strči aj tie elektrické kefky s otáčavou hlavicou. Vyzerá podobne ako gumové rovnátka. Jedine, čo musíte urobiť je vložiť si ju do úst a potomju len zapnúť. Počas desiatich sekúnd vyčistí ústa lepšie, než akýkoľvek iný zubnú kefku.
Používa vibrácie, ktoré každý zub vyčistia dôkladnejšie a pritom rýchlejšie, než kefky bežné. Aj napriek tomu, že si čistíte zuby odporúčaných 120 sekúnd. Je vyrobený z umelej hmoty. Nie je príliš tvrdej, aby poškodila ďasná. Skrátka tak akurát, aby zuby vyčistil čo najlepšie. Každý zub obalia 3D štetinky, ktoré sa pohybujú pomocou vibrácií.

Najprv sa revolučna zubná kefka objavila na internetovej platforme Kickstarter. Behom chvíle sa vďaka svojej praktickosti ľuďom zapáčila a už si ho pred objednávajú, aj keď ešte nie je vo výrobe. Obstarávacia cena bude v prepočte okolo 85 eur.

Do kefky sa používa špeciálna zubná pasta, ktorá by mala vydržať mesiac a od bežnej zubnej pasty sa cenovo nelíši. Každé 3 mesiace sa potom musí kupovať nova kefka, aby nestrácala na účinnosti. Kefka sa volá Amabrush a na trhu zatiaľ nemá  konkurenciu.