Päťročné dievčatko napchala vlastná mater do vreca na odpadky za to, že sa pocikalo. Otec potom zahrabal jej telo v parku

866

Pred súd v USA sa znovu dostal prípad brutálne zavraždenej Alex. Päťročné dievčatko bolo zavraždené v roku 1989 svojou vlastnou matkou. Tá bezbranné dieťa napchala do vzduchotesného vreca za to, že sa pocikalo!

Brutálna vražda sa odohrala ešte v roku 1989 v štáte Kentucky v Spojených štátoch amerických. Päťročná Alex Suleski bola zavraždená vlastnou matkou Roxannou. Tá vlastnú dcéru napchala do vzduchotesného vreca, aby ju potrestala za to, že sa pocikala. To jej však nestačilo, keď sa dievčatko znovu pocikalo zo strachu, zabalila ju do ďalšieho vreca. Druhý deň išla svoju dcéru skontrolovať. Alex však už bola mŕtva.

Telo malého dievčatká potom pochoval v parku jej nevlastný otec Thomas. Ten sa k jej hrobu vrátil o dva roky neskôr a to preto, aby sa zbavil pozostatkov. Vykopal jej pozostatky a previezol ich do iného štátu. Brutálna vražda však nezostala bez trestu. Alexina staršia sestra Nyssa, ktorá mala vtedy dvanásť rokov, videla, ako matka zavraždila jej nešťastnú sestričku. Keď mala šestnásť, odvážila sa ísť na políciu a povedať pravdu o smrti svojej sestry. „Uzavrela vrece, to vrece potom dala do ďalšieho odpadkového vreca a ten tiež zavrela a zviazala,“ povedala počas vypočutia podľa The Sun Nyssa.

Otec zabil dcéru († 12), pretože mala sex s bratom

Manželia boli odsúdení na doživotie, avšak obaja po dvadsiatich piatich rokoch podali žiadosť na podmienečné prepustenie. Roxanna nakoniec svoju žiadosť stiahla, ale vypočutie napriek tomu pokračovalo a súd ju znovu odsúdil na doživotie. Thomas pred súdom povedal, že jeho podiel na vražde bol malý a snažil sa len hlúpo zakryť vraždu jeho manželky. Avšak ani on neuspel a súd jeho žiadosť zamietol.