Talianska spoločnosť Carlo Ratti Associati prišla s unikátnou posilňovňou, ktorá je poháňaná ľudskou energiou. Cvičiaci ľudia tejto plávajúcej posilňovni umožňujú pohyb po rieke Seine. Vďaka tomuto unikátu budú Parížania motivovaní viac cvičiť.
floating-gym-power-generator-paris-paris-carlo-ratti-associati-02Ako obyvateľov mesta motivovať k pohybu? Jednoznačne niečím unikátnym a zábavným. Presne takú posilňovňu sa podarilo vytvoriť talianskej spoločnosti Carlo Ratti Associati, ktorá v Paríži predstavila unikátnu plávajúcu posilňovňu poháňanou ľudskou energiou vynaloženú práve pri cvičení.

Plávajúca posilňovňa je cca 20 metrov dlhá a pojme až 45 ľudí. Tento unikát je stále vo výrobe, ale konštruktéri odhadujú, že by mohla byť dokončená už za 18 mesiacov. A preto by v najbližších rokoch vo vašom zozname miest, ktoré chcete navštíviť, Paríž rozhodne nemala chýbať!
floating-gym-power-generator-paris-paris-carlo-ratti-associati-03 floating-gym-power-generator-paris-paris-carlo-ratti-associati-04