Polícia pri náhodnej cestnej kontrole našla v kufri auta mŕtvolky netere (†7) a synovca (†5)

761

Hrozný nález urobili policajti v americkom Baltimore. Strážcovia zákona zastavili k cestnej kontrole tridsaťtriročnú Nicole Johnsonovú. Potom, čo otvorili jej kufor auta, našli v ňom dve rozkladajúce sa detská tela, ktorá patrila jej neteri (†7) a jej synovci (†5).

V roku 2019 dostala do svojej starostlivosti Nicole Johnsonová svoju neter a synovca. Ich matka sa podľa informácií spravodajského webu New York Post odsťahovala z amerického Marylandu do Ohia a údajne sa nemohla o deti postarať.

Ohavná vražda trojročného chlapčeka! Otec mu zarazil klinec do hlavy a vydlabal mu oči

V stredu v neskorých večerných hodinách polícia z Baltimoru zastavila tridsaťtriročnú ženu k cestnej kontrole. Podľa informácií The Daily Beast policajti zacítili podivný zápach, a tak sa pozreli do kufra, kde našli dve rozkladajúce sa detská telíčka. Johnsonová sa pokúsila z miesta ujsť, policajtom sa ju však podarilo zastaviť.

Trinásťročná opatrovateľka prebodávala hlavičky dojčiat ihlicami do vlasov

Johnsonová vraj neskôr povedala policajtom, že s telami detí jazdila niekoľko mesiacov. V máji roku 2020 mala niekoľkokrát udrieť neter Joshlyn tak silno, až spadla na zem a udrela sa do hlavy. Telíčko dievčatá vzala a uložila ho do vozidla. O dva mesiace neskôr išiel údajne malý Larry spať a už sa neprebudil. Johnsonová vraj vzala aj jeho telíčko a schovala ho do kufra auta vedľa jeho sestry.

Stavbár zavraždil svoje malé deti montážnou penou!

 Mama deti späť už  nedostane 

„Bol to naozaj strašný incident. Šokoval nielen našu komunitu, ale takisto významne zasiahol našich hliadkových dôstojníkov, forenzných pracovníkov a detektívov,“ uviedla policajná šéfka Malisse Hyattova. Sestra Johnsonovej Dachelle údajne vypovedala, že sa pokúsila so svojou sestrou spojiť a získať deti späť, ale bezúspešne. Dozvedela sa až o ich tragickej smrti.