POPRAVA beštiálneho vraha! Muž znásilnil dievča (†16), mlátil ju lopatou a potom ju pochoval zaživa!

1257

Smrtiacou injekciou bol vo väznici v americkom štáte Indiana popravený štyridsaťdeväťročný usvedčený násilník a vrah. Orlando Hall v roku 1994 spolu s ďalšími štyrmi mužmi uniesol Lisu Reneovou. Šestnásťročnú dievčinu neskôr znásilnil, zmlátil a pochoval ju zaživa!

V roku 1994 bola zo svojho bytu v americkom štáte Texas unesená Lisa Reneová. Šestnásťročnú dievčinu odvlieklo päť mužov, ktorí sa tam vydali, aby si vyrovnali účty s jej dvoma bratmi. Skupina živiaca sa predajom marihuany je podľa informácií britského denníka Daily Mail podozrievala z krádeže peňazí.

Orlando Hall v roku 1994 spolu s ďalšími štyrmi mužmi uniesol Lisu

Lisa však bola doma sama. „Snažia sa dostať dovnútra. Poponáhľajte sa,“ mala podľa informácií Star Telegram dievča ešte stihnúť zavolať na tiesňovú linku. Avšak o chvíľu neskôr muži vnikli do domu a telefonát skončil. Únoscovia dievča odviezli do amerického štátu Arkansas, kde ju držali v moteli zviazanú dlhej dva dni.

Za 5 vrážd a 6 znásilnení TREST SMRTI

 Prešla si tam  peklom 

Muži ju znásilňovali a potom ju zviazali a zakryli jej oči, aby nevedela, kam ju vezú. Odviedli ju k hrobu, ktorý deň predtým vykopali. Lisu mlátili lopatou do hlavy a potom ju zaživa pochovali!

Orlando Hall bol za otrasný zločin odsúdený na trest smrti a po dvadsiatich šiestich rokoch bol trest vykonaný vo väznici Terre Haute v štáte Indiana. Hall bol popravený vo štvrtok v dopoludňajších hodinách, keď mu bola podaná smrtiaca injekcia.

Aké posledné jedlo pred popravou si objednal vrah odsúdený na trest smrti?

„Dnešok bol znamením konca veľmi dlhej a bolestivej kapitoly našich životov. Mojej rodine a mne sa veľmi uľavilo, že to skončilo,“ uviedla Peara Reneová, sestra obete. Traja komplici Halla dostali nižšie tresty, pretože spolupracovali so súdom. Štvrtý muž bol taktiež odsúdený na trest smrti, avšak v minulom roku bol rozsudok zrušený.

Poprava pred vianocami. Muž († 30) odsúdený na trest smrti sa pred popravou lúčil s rodinou, jeho malá dcérka nechápala, že ho už neuvidí