Pôvabná modelka Gigi Hadidová (28), ktorá teraz údajne znova randí s hercom Leonardom DiCapriom (48), je až po uši v maléru. Kvôli marihuane v batožine bola zatknutá na letisku na Kajmanie ostrovoch. V „chládku“ si ale hnuteľná kráska veľmi dlho nezostala…

Gigi Hadidová sa stala účastníčkou medzinárodného škandálu. Na letisku na Kajmanie ostrovoch ju totiž zatkli kvôli marihuane (a nádobám používaným na jej fajčenie), čo bola nájdená v jej batožine. Slávna modelka a zároveň mamička trojročného syna Khaie, čo vraj (opäť) tvorí pár s hollywoodskym esom Leonardom DiCapriom, si vyrazila v spoločnosti svojich kamarátok na luxusnú dovolenku na Kajmanie ostrovy. Do exotického raja v Karibskom mori priletela 10. júla súkromným lietadlom.

Lenže jej prílet sa značne skomplikoval. Po náleze drog v jej kufri kráska okamžite skončila v rukách mužov zákona – a bola pre „podozrenie z dovozu marihuany a dovozu náčinia používaného na užívanie marihuany“, ako uvádzajú kajmanské médiá, prevezená do väzby. Za mrežami si ale staršia sestra modelky Belly (26) veľmi dlho nezostala – čoskoro bola totiž prepustená na kauciu.

Súdne pojednávanie potom prebehlo až o 2 dni neskôr. Gigi priznala svoju vinu a zaplatila pokutu vo výške smiešnych 1000 dolárov, čo je pre dcéru vplyvného realitného developera a miliardára Mohameda Hadida (74) čiastka úplne zanedbateľná. Žiadnemu ďalšiemu obvineniu už čeliť nebude – ani ona, ani jedna z jej kamarátok, čo putovala do väzby spolu s ňou.

"Všade tu páchne marihuana, začínam mať závrat," žartoval Djokovič,

Jej zástupcovia sa k celému incidentu čoskoro vyjadrili a všetko uviedli na pravú mieru: „Gigi cestovala s marihuanou zakúpenou legálne v NYC na lekársky predpis. Od roku 2017 je tiež legálne užívanie marihuany na lekársky predpis aj na Grand Cayman. Jej záznam zostáva čistý a Gigi si užíva zvyšok svojho pobytu na ostrove.“

Marihuana nie je horšia ako cigarety alebo alkohol, hovorí Obama. Sám ju fajčil

A naozaj – zábery, ktoré modelka odvtedy bezstarostne zverejňuje na svojich sociálnych sieťach, svedčia o tom, že nejaké to zatknutie jej dovolenku rozhodne nepokazilo. „Všetko dobré, čo dobre dopadne,“ napísala sexi Gigi napríklad k videu, na ktorom si s kamarátkou užíva vo vlnách, alebo dáva všetkým na obdiv svoje božské telíčko.