Prípad ako z hororu! Otec väznil a znásilňoval svoje dve dcéry-dvojičky.

Jedna z nich mu porodila dve deti

1766

Prípad ako z hororu sa odohral v americkom Minneapolise. Jerry Lee Curry (51) tam vo svojom dome desať rokov väznil, bil a pravidelne znásilňoval svoje dcéry-dvojičky. Jedno z dievčat, ktoré majú teraz niečo cez 20 rokov, mu dokonca porodila dve deti. Potvrdili to testy DNA.

Obe dievčatá boli pravidelne spútavané, bité a boli vyhladované a podvyživené. Jednej z nich sa našťastie z domáceho väzenia podarilo utiecť vlani v máji. Zalarmovala políciu, ktorá potom urobila v dome hrôzy záťah a Curryho zatkla. Z toho, čo strážcovia zákona videli, sa im robilo zle.

Podľa doktora je jedno z dvojčiat na mentálnej úrovni šesť až sedemročného dieťaťa. Druhé dievča sa o seba nie je schopná sama postarať. Spoločne s dvojčatami žila v dome aj ich sestra (10). K tej sa ale tyran správal slušnejšie. Nútil ju však dvojčatá pravidelne mlátiť.

Jednu z dievčat despotický otec dvakrát oplodnil.

Jeho deti porodila v júni 2014 a v októbri 2017. Že je ich otec zároveň dedkom, potvrdili testy DNA. Matka (48) znásilňovaných dvojčiat podľa všetkého o trýznení vlastných detí moc dobre vedela. Zmizla však nevedno kam a polícia po nej aj naďalej pátra.

Obe dievčatá majú na tele i na duši mnoho jaziev. Jedna z nich má odtrhnutú väčšiu časť ucha. Týraná obeť vyšetrovateľom opísala, aké hrôzy zažila. „Nútil ma s ním mať sex od doby, čo som bola teenager. Robil to tiež mojej sestre. Je skvelé nebyť priviazaná k posteli,“ vypovedalo dievča. Curryho čaká súd.