Psychiatrie, policajná cela, nemocnice. Locklearová nezvláda svoje problémy

1363

Herečka Heather Locklearová (56) je opäť v nemocnici. Hviezdu seriálu Melrose Place len pred pár hodinami prepustili z policajnej cely, kde skončila po napadnutí policajtov. Predtým bola hospitalizovaná na psychiatrickej klinike.

Pred týždňom herečka skončila v liečebni. Vyhrážala, že sa zastrelí. Príbuzní mali obavy o jej život a zavolali špecialistov. Keď Locklearovú z liečebne prepustili, opäť začala doma vyvádzať. Privolaných policajtov, ktorí sa ju snažili spacifikovať, začala napádať. Odviezli ju preto do policajnej cely. Po dvanástich hodinách ju prepustili.

Pár hodín na to však opäť skončila v nemocnici, kam ju previezli pre podozrenie na predávkovanie liekmi. Lekára zalarmovala rodina.

Tento rok vo februári herečka napadla svojho priateľa Chrisa Heissera a vyhrážala mu zabitím. Potom zaútočila na privolanú políciu a skončila vo väzbe. V marci jej hovorca oznámil, že dobrovoľne nastúpila do liečebne pre drogovo závislých. Evidentne jej však pobyt v tomto zariadení nepomohol. Locklerová má problémy s drogami a liekmi na predpis viac ako desať rokov. Dvakrát bola za riadenie pod vplyvom omamných látok zatknutá a raz dokonca odsúdená.

Heather Locklearová napadla partnera a policajtov, prepustili ju na kauciu