Rodinná dráma sa mohla skončiť obrovskou tragédiou! V obci Pobedim v Trenčianskom kraji sa hádka medzi bývalými partnermi vyhrotila natoľko, že žena vzala do ruky nôž a zaútočila na priateľa a potom aj na štvorročného syna. Všetci skončili v nemocnici. Slovenskom len pár dní predtým otriasla tragédia v Michalovciach, kde v byte našli zastrelený pár a dve deti.

Dramatický incident z Pobedimi medzi bývalými partnermi vyšetruje polícia. Tá v rodinnom dome našla porezanú Renatu (34), Jána (58) a ešte len štvorročného syna Janka. A hlavnou podozrivou v celej tragédii je matka Renata.

Pobodaniu mala predchádzať medzi rozvedeným párom hádka, ktorá sa postupne vyhrotila. Jana mala následne podľa serveru zoznam.sk vziať do ruky nôž a exmanžela pobodať, následne sa údajne obrátila aj proti svojmu štvorročnému synovi Jankovi. Zranenie utrpela aj Renata.

Ján (58) po pobodaní utiekol z domu a privolal pomoc, pravdepodobne sa tak so synom zachránil. K pobodaniu navyše podľa polície došlo vo chvíli, keď sa otec hral so svojím dieťaťom. „Doteraz vykonaným vyšetrovaním sa zistilo, že obvinená v sobotu krátko po 20:00 hod. v rodinnom dome v obci Pobedim sa pokúsila usmrtiť svojho bývalého manžela. Počas toho, ako bol poškodený k obvinenej obrátený chrbtom a hral sa so svojím synom, ho mala bodnúť nožom do oblasti chrbta a krku,“ uviedli k prípadu policajti.

55 hodín v pustatine s telami mŕtvych rodičov strávili tri malé deti (5, 2 a 1)!

Počas krvavého besnenia vykrikovali aj desivé slová, údajne sa ho snažili zabiť. „Následne malo dôjsť medzi bývalými manželmi k zápasu, počas ktorého mala žena vysloviť aj slová „zabijem ťa“. Poškodený v obave o svoj život a zdravie z rodinného domu utiekol k susedom, ktorých požiadal o pomoc,“ dodali policajti.

Zranený otec utrpel zranenie na tvári, krku, ramene, chrbte a rukách. Policajti zároveň dali podnet na vzatie obvinené do väzby, hrozí jej až 20 rokov väzenia. Podľa serveru PlusJedenDen sa dvojica vzala v roku 2018, o štyri rok ale muž podal žiadosť o rozvod. Jána popísali ako skvelého a zručného muža, Renatu popísali tak, že mala duševné problémy.

Štvornásobný vrah Chris Watts popísal detaily zabitia svojej rodiny! Dcéry sa po udusení prebrali!

 Rodinná  tragédia 

Len o pár dní skôr boli v Michalovciach nájdené štyri telá v jednom z bytov. Stanislav (†53) mal zastreliť svoju ženu Eriku (†44) a dve deti – štrnásťročnú dcéru Zuzanu a dvanásťročného syna Jána. Sám otec spáchal samovraždu. Dôvodom bola zrejme jeho dlhodobá zlá životná situácia.