Šestnásťroční milenci zomreli brutálnou smrťou! Ich život ukončil drogový díler

420

Mali pred sebou celý život a plánovali budúcnosť. Spoločný život šestnásťročných tínedžerov Worameta Bena Taotu a Suraphtchayi Khamsy ukončil v minulom týždni drogový díler Chaiwat Boonkarin.

Trojica mala mať medzi sebou konflikty kvôli drogám. Podľa polície mohlo ísť o nešťastný milostný trojuholník. Telá oboch mladých ľudí ležali len pár desiatok metrov od seba. Nájsť ich mŕtvoly sa podarilo až s odstupom niekoľkých dní.

Vrah zabil ženu dvoch mužov! Jeden je známy herec, druhý drogoví dealer

Šestnásťroční milenci Suraphltchaya Khamsa a Woramet Ben Taota boli naposledy videní spoločne 6. mája, kedy ich zachytili kamery, ako idú na skútri z návštevy dievčatinho deduška. Chlapec miloval motocyklové preteky, v ktorých sa mu darilo a mnoho ich vyhrával. V Thajsku posledných niekoľko rokov žil len s matkou. K nej domov sa už ale nevráti.

Druhého dňa ráno bol mladík nájdený mŕtvy v lesíku v okrese Ban Than neďaleko miesta, kde dvojicu zachytili kamery. Podľa informácií denníka The Mirror Worametovu smrť spôsobili tupé rany do hlavy a chlapec mal krv po celej tvári. V blízkosti tela bola nájdená aj taška s osobnými vecami a telefón, ale peniaze chýbali.

Vrah z milionárskej vili chodil v noci zabíjať dealerov

  Je to číre  zlo 

Zdrvený otec zavraždeného chlapca Steven Graham (60) krátko po náleze tela priletel z rodného anglického Sussexu do Thajska, aby pomohol s vyšetrovaním. Podľa otca za vraždou stojí štyridsaťštyriročný drogový díler Chaiwat Boonkarin, ktorého mladí milenci poznali už pár rokov. „Chcem toho chlapa udusiť. Je to číre zlo, nepodarok,“ vyjadril sa otec zavraždeného tínedžera.

K Worametovej vražde sa polícii skutočne Boonkarin priznal. Podľa neho mal s mladou dvojicou problém kvôli drogám. „Vrah bol nahnevaný, pretože zistil, že Woramet si necháva drogy pre seba a svoju priateľku. Následne obeť niekoľkokrát udrel tyčou, kým chlapec nezomrel,“ uviedol veliteľ provinčnej polície Lampang Mongkol Sampawapol.

Jeseň života v opojení drog. Senior (62) predával drogy v domove dôchodcov svojím spolubývajúcim 

 K vražde dievčaťa sa  nepriznal 

Boonkarin bol iba pred nedávnom prepustený z väzenia, kde si odpykával trest za sexuálne zneužívanie. Polícia vzala dílera do väzby. Boonkarin opakovane odmieta, že by bol akokoľvek zapletený do smrti Suraphltchayi Khamsy. Podľa kriminalistov došlo medzi trojicou k rozporu kvôli drogám a vzťahom, v ktorých si vrah na násťročné dievča zrejme robil nároky. Suraphltchaya ale udržovala vzťah so zavraždeným tínedžerom.

Ani ona však smrti neunikla. Dievčino telo bolo nájdené druhý májový víkend bez známok života len niekoľko desiatok metrov od miesta, kde náhodný okoloidúci objavil telo jej priateľa. „Máme podozrenie, že za obe vraždy je zodpovedný jeden podozrivý. Polícia však bude aj naďalej preverovať úmrtia, aby preverila, či do toho nebol zapojený niekto ďalší,“ doplnila thajská polícia.