Sestričku zožrali vlci, povedalo šesťročné dievča učiteľke. Polícia zatkla ich rodičov

871

Americká polícia v štáte Washington zadržala v rámci pátrania po nezvestnom päťročnom dievčatku Oakley Carlsonovej jej rodičov. Dievčatko je nezvestné od 6. decembra. Teraz ale prišiel v prípade nečakaný zvrat. Jej sestrička sa v škole zverila učiteľke s tým, že „už nie je“ a zožrali ju vlci.

Päťročná Oakley Carlsonová bola za nezvestnú vyhlásená 6. decembra tohto roku, ale podľa polície ju nikto mimo rodinu živú nevidel už od februára. Pátranie po nej bolo navyše zastavené po tom, čo jej o rok staršia sestra povedala kamarátke a jej matke, ktorá je zároveň učiteľkou, že sestričku zožrali vlci a „už nie je“. O všetkom sa tak čoskoro dozvedel šerif.

Päťročná Oakley Carlsonová

Polícia v dôsledku toho zadržala rodičov Jordana Bowersa a Andrew Carlsonovú a najprv ich obvinila zo zabitia. Počas pondelka sa však obaja presunuli do väznice okresu Grays Harbor v štáte Washington na základe obvinenia z opustenia závislej osoby, ktoré polícia urobila na základe nových zistení.

Podľa webu Mirror rodičia tiež zadržiavali lieky pre svoju druhú dcéru, ktorá je nevidomá a to po dobu minimálne 15 mesiacov. „Tie lieky boli nevyhnutné pre jej fyzickú pohodu a rodičia ju tým vystavili riziku, ktoré mohlo viesť k smrti,“ uviedol zástupca šerifa Brad Johansson.

Otec mal biť deti opaskom s rozžeravenou prackou a dcéru nútil k análnemu sexu!

Ešte väčšie podozrenie na to, že za zmiznutím dievčaťa sú jej rodičia, spôsobil deväťročný brat nezvestnej. Ten v rozhovore s detským psychológom údajne povedal, že Oakley je buď v skrini alebo pod schodiskom. Malý Jordan bol vraj aj svedkami toho, ako rodičia Oakley bili opaskom. Starí rodičia detí vraj päťročné dievčatko nevideli od minuloročného decembra.

Babička viezla vnúčatá (7 a 8) zavreté v psích klietkach a babičku zavreli za týranie detí

Obvinení Jordan Bowers a Andrew Carlson si na rozsudok počkajú vo väznici, ich kaucia bola určená na 150 tisíc dolárov. Pred súdom by potom mali obaja stáť 30. decembra.