Odsúdený rapper Leo Baránek s telefónom vo väzení natočil videoklip a tvár má plnú tetovania

2398

Kontroverzný rapper Leo Baránek, ktorý napadol niekoľko ľudí, bol odsúdený na šesť rokov väzenia. V base sa má dobre, užíva si čiastočnú voľnosť, a dokonca má pri sebe aj chytrý telefón. Dokazuje to nový videoklip, v ktorom účinkuje. Je na ňom vidieť, že si našiel kamarátov medzi spoluväzňami a nechal si potetovať tvár. Väzenská služba prípad vyšetruje, väzňov čaká disciplinárne konanie.

20. októbra minulého roka poslal Najvyšší súd (NS) rappera a amatérskeho thaiboxera na šesť rokov do väzenia. Pri svojom prvom brutálnom útoku roku 2018 napadol soka opakovanými údermi do hlavy, keď sa muž snažil vstať z pokľaky, nakopol ho do tváre tak silno, že okamžite upadol a stratil vedomie.

Baránok vtedy mužovi pred pražským klubom Ateliér spôsobil otvorenú zlomeninu čeľuste a otras mozgu. Na súde svoju vinu známy bitkár popieral, súd ale disponoval kamerovými zábermi, na ktorých bol celý útok zaznamenaný. Rapper v dovolaní k NS uvádzal, že kop bol iba automatickou reakciou naučenou z tréningu thaiboxu. Nešlo vraj teda o prejav vôle. S takou interpretáciou ale súd nesúhlasil.

K druhému útoku došlo o päť dní neskôr v parku v pražskej Lhotke. Baránok tam údajne najprv zrazil z lavičky a následne udrel svojho rovesníka, ktorý chodil o barlách. Potom podľa obžaloby zbil teleskopickým obuškom mladíka, ktorý sa napadnutého zastal. Ďalšiemu zo zástancov hrozil, že mu zastrelí psa. Rapper vtedy chcel zaútočiť na dílera drog, ktorý mu mal predať nekvalitný fet.

 Šesť rokov  natvrdo 

Od súdu odišiel Baránek so šesťročným trestom, ktorý si odpykáva v pražskej väznici Pankrác. Zrejme sa tam ale nemá vôbec zle. Priestory väznice navyše Baránkovi slúžili ako filmové kulisy. Na telefón si tam natáčal zábery pre svoj videoklip.

Obľúbený rapper autom zabil 5 ľudí a desiatky zranil počas vianočného sprievodu! Podozrivý je miestny muzikant!

Na videu je vidieť, že sa veľmi zmenil. Má oveľa viac tetovania. Najmä na tvári, ktorý teraz vyzerá ako omaľovánky. Navyše je vidieť, že kérky nie sú vôbec kvalitné, ale skôr amatérskeho výzoru. Pesnička s názvom „Chlapci z basy“ mala podľa instagramového profilu vyjsť na Štedrý deň, nakoniec ale vyšla už o dva dni skôr.

Známy rapper odrezal učiteľovi penis! Nebolo to násilie! obhajuje sa

Okrem priateľov, ktorých si medzi spoluväzňami urobil, sa upína hlavne k fotkám svojej dcérky. „Teraz to má v hlave fakt zrovnané viac ako inokedy, takže dúfam, že mu to vydrží. Darí sa mu dobre, pochopil, že naňho úplne všetci ľudia okolo neho nezabudli, hoci si myslel opak,“ uviedla pre server expres.cz kamarátka Baránka Lia Kees.

Rapper Separ, manžel speváčky Tiny, na svojom koncerte vyfackal fanúšika!

Veľkou záhadou je však to, ako sa odsúdený agresívny bitkár Baránek k telefónu dostal. Podľa instagramového účtu bol následne poslaný „do diery“.

Prípadom sa už zaoberá Väzenská služba. „Môžem potvrdiť, že sme zaznamenali aktivitu Vami spomínaného odsúdeného na sociálnych sieťach. K tej dochádzalo prostredníctvom nelegálne držaného mobilného telefónu. V tejto chvíli prípad prešetrujeme, s odsúdeným bolo zahájené disciplinárne konanie,“ oznámila pre Blesk hovorkyňa VS Markéta Prunerová.

Kauza okolo slávneho rappera sa priostruje. Dozorcovia údajne len prizerali, keď R. Kellyho mlátil spoluväzeň

Amatérsky spevák a účastník televíznej reality šou už bol raz vo väzení. Súdy ho predtým uznali vinným z pokusu o ublíženie na zdraví a tiež z niekoľkonásobného výtržníctva.

Slávneho amerického rappera zastrelili pri lúpežnom prepadnutí