Rapper Separ, manžel speváčky Tiny, na svojom koncerte vyfackal fanúšika!

4507

Padali facky a sprosté slová! Bitku vyprovokoval jeden z účastníkov koncertu rappera Separa (32), ktorý napadol dievča. To sa Separovi, ktorý má za manželku speváčku Tinu (34), nepáčilo a muža vyfackal!

Celé to začalo celkom nevinne. Keď sa na pódiu objavil Separ v značkovom pršiplášť a hodil ho do davu, fanúšikovia sa po ňom začali naťahovať. Podľa portálu news.rukahore.sk, sa jeden chlapec akosi viac odviazal a fyzicky napadol dievča, ktoré túžila po kúsku z rapperovho šatníka.

 Zbil  fanúšika 

A to naštvalo Separa natoľko, že mladíkovi dal pár faciek. „Čo robíš, čo robíš, deb * lko po * ebany. Prišiel si sa biť? Prišiel si sa biť na môj koncert? Čo robíš tej babe, pusť ju. Tebe * ebe? To je dievča, „ vykrikoval spevák fackujúci mladíka.“ Nechoď bližšie, alebo ťa kopnem do huby. Zmizni do pi * e von,  vypustil zo seba Tinin manžel a fanúšikovia mu za to tlieskali a kričali. Muža zo sály musela odprevadiť ochranka.

Separ sa zachoval presne tak, ako by sa mal zachovať každý, ale občas je fajn pripomenúť si, čo je správne a v akom svete vlastne žijeme.