Bola to láska ako trám, ale … Vanessa Bryantová (37) s manželom Kobem (†41) zažili ťažké časy. A v hre bol dokonca aj rozvod. K nemu už istoiste nikdy nedôjde, v nedeľu v jediný okamih prišla nielen o muža, s ktorým bola cez dvadsať rokov, ale aj o druhú najstaršiu dcéru Giannu (13).

Svadbu mali v roku 2001, zoznámili sa dva roky predtým. Kobe mal 21 rokov, Venessa ešte len sedemnásť. Prvou skúškou ich zväzku bolo, keď v roku 2004 chyžná z hotela obvinila Bryanta zo sexuálneho napadnutia. Skončilo to mimosúdnym vyrovnaním a ospravedlnením Kobeho adresované manželke.
V roku 2011 Vanessa dokonca požiadala o rozvod! Ale po necelých dvoch rokoch bola záležitosť uzavretá s tým, že sa dohovorili na stiahnutí žiadosti. Iste to nebola rodinná idyla, ale Bryantovi spoločne vychovávali štyri dcéry. Natalii Diamante (17, pred týždňom 19. januára mala narodeniny) a Giannu (13) z čias pred žiadosťou o rozvod. A potom roztomilé výsledky zmierenie po stiahnutí rozvodové hrozby Biancu (3) a Capri (7 mesiacov).