Rodičia svoju dcéru predali obchodníkom so sexuálnymi otrokyňami, tí ešte len 14-ročné dievča z indického štátu Radžastan predali mužovi, ktorý ju znásilnil a predal ďalšiemu. Ten sa na nej ukojil rovnakým spôsobom a tiež ju predal. Od tohto tyrana sa dievčaťu podarilo utiecť a zachrániť si život.

Slepý otec a postihnutá matka za svoju vlastnú dcéru zinkasovali 2 tisíc eur. K zúfalému činu ich údajne dlhodobým nátlakom nútili ich príbuzní. Rodičia dievčaťa pochádzajú z najnižšej kasty Dalit, čiže nedotknuteľných.

Vražda mladej Miriam v Thajsku! Vrah dievča znásilnil a rozdrvil jej tehlou tvár.

Dievča si prešla hotovým peklom, než sa jej podarilo utiecť z domu tretieho muža, ktorý ju kúpil a znásilnil. Dokázala si povedať o pomoc a teraz prebieha policajné vyšetrovanie. Za sex s neplnoletou boli zatknutí už traja ľudia, ďalší boli zatknutí za obchod s bielym mäsom, jeden človek za väznenie maloletého dieťaťa.

Neuveriteľný postoj sudcov, ktorí neuznali šesťnásobné zneužitie dievčaťa piatich muži ako znásilnenie

Počas výsluchov jeden z obvinených uviedol, že v mnohých dedinách v okolí sú mladé a chudobné dievčatá predávané starším mužom.

Tento prípad sa dostal na verejnosť len krátko po inom hroznom zločine, kedy bola iná žena z rovnakej kasty hromadne znásilnená piatimi mužmi priamo pred zrakom jej muža.