Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v sobotňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na ľade Víťaza Podoľsk hladko 0:4.

Slovanisti druhý druhýkrát v sezóne nedokázali v zápase ani raz skórovať. V tabuľke so ziskom dvanástich bodov majú dvanáste miesto. Horšie je na tom len Dinamo Riga.
Slovan zahral prvú bezgólovú tretinu dobre pozornou hrou. V začiatku druhej tretiny v rozpätí devätnástich sekúnd  vyťahoval Mazanec puk z bránky dvakrát.
Podoľsk dáva druhý gól

Podoľsk aj tretiu tretinu začal s gólom a bez problémov kontrolovali zápas. V 52 minúte uzavreli konečný stav na 4:0.

Podoľsk dáva 4 gól
Slovan sa najbližšie opäť predstaví na ľade súpera, v pondelok 25. septembra o 18:30 nastúpi proti CSKA Moskva.

Víťaz Podoľsk – Slovan Bratislava 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

Góly: 23. Petrakov (Vyglazov, Mankinen), 23. Kulagin (Vorošilo), 42. Vyglazov (Švec-Rogovoj), 52. Kulagin (Petrakov). Rozhodovali: Soin, Kislov – Gordenko, Tomilov (všetci Rus.), vylúčení: 3:3, presilovky a oslabenia: 0:0, 4369 divákov.
Podoľsk: Birjukov – Mozík, Golovkov, Katičev, Burström, Lukin, Romanov, Voronkov – Denežkin, Makejev, Nikulin -Horák, Kopejkin, Švec-Rogovoj – Rissanen, Mankinen, Vyglazov -Petrakov, Kulagin, Gorochov – Vorošilo
Slovan: Mazanec – Meszároš, Després, Švarný, Taimi, Kozák, Voráček, Boldižár, Bačik – Řepík, Genoway, Smoleňák – Kašpar, Viedenský, Skalický – Buchtele, Mikúš, Hrnka – Šťastný, Sádecký, Hlinka

Sobotné stretnutia KHL:

Spartak Moskva – Červená hviezda Kunlun 6:2 (2:0, 1:1, 3:1)
Góly: 19., 54. a 60. Trunjov, 26. a 54. Radil, 1. Stoa – 29. DeFazio, 56. Kane
Sibir Novosibirsk – Dinamo Minsk 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Góly: 22. Naumov, 29. Zackrisson – 59. Stepanov
Avangard Omsk – Lokomotiv Jaroslavľ 6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
Góly: 53. a 54. Martjonov, 1. Košelev, 13. Semjonov, 40. Kugryšev, 46. Menšikov – 28. Talbot
Barys Astana – Dinamo Moskva 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)
Góly: 25. Puškarjov, 35. a 48. Dawes – 5. Komarov, 31. Karsums, 36. Boyd, 56. Alexejev, 60. Tarasov
Jugra Chanty-Mansijsk – SKA Petrohrad 1:9 (1:2, 0:3, 0:4)
Góly: 16. Varfolomejev – 13. a 33. Gusev, 39. a 49. Širokov, 10. Vojnov, 38. Belov, 51. Hersley, 53. Dergačjov, 57. Kablukov