Scéna skoro ako z hororu sa odohrala v Michalovciach, kde muž po hádke napadol svojho známeho motorovou pílou. Útočník skončil v rukách polície. Jeho obeť ale vyviazla len za cenu zle pošramotenej ruky.

David (30) z Michaloviec v stredu zaútočil na Adriana (21) z Trhovišťa motorovou pílou, k ataku údajne malo dôjsť po hádke. Obeť sa bránila drevenou palicou, z útoku vyviazla len tak tak.

Adrián má teraz ruku v sadre, pretože motorová píla mu spôsobila zlomeninu a poškodila mu svalstvo a nervy na predlaktí. Z nemocnice odišiel sa 40 stehmi! Ako sám povedal pre web denníka Nový Čas, prečo na neho David zaútočil, vraj nechápe.

MICHALOVCE: Polícia prichytila 18-ročného obvineného s vrecúškami marihuany

„Kamarát ma poprosil, aby som s ním išiel pre náradie na opravu auta do Michaloviec. Prišli sme tam spolu štyri,“ opísal dôvody návštevy susednej obce. K stretnutiu s Davidom následne malo dôjsť na parkovisku medzi panelákmi, našťastie pre Adriána neďaleko nemocnice.

„Ozvali sme sa, že sme dorazili. On prišiel s tou motorovou pílou a malou fľašou, ktorú si položil na zem,“ povedal Adrián. Myslel si, že muž mal vo fľaške pripravenú nejakú nebezpečnú chemikáliu, ako napríklad kyselinu.

Bitkárka z TV JOJ sa pobila do krvi

Útok vraj prišiel bez varovania. „Naštartoval pílu a začal sa s ňou po nás oháňať! Išiel po všetkých. Potom mi skrížil cestu a priblížil sa ku mne. Vzal som si od kamaráta palicu, aby som sa mohol brániť,“ uviedol Adrián s tým, že mu agresor mieril priamo na hlavu.

Zo slovenského rýchlika vyskočili dvaja bitkári, zrazil ich vlak v protismere

Keď Adrián útok odrazil, agresor vraj utiekol a schovával sa medzi panelákmi, kde ho zadržali privolaní policajti. A Adrián sa zatiaľ ponáhľal do blízkej nemocnice, odkiaľ po ošetrení odišiel sa stehmi po celom predlaktí! Hrozivé zranenia sa mu bude hojiť minimálne 40 dní.