Sme skvelí priatelia, tvrdí Farisová o exmanželovi. Pratt to vidí inak

738

Herci Chris Pratt a Anna Kay Faris vlani oznámili rozvod po ôsmich rokoch vzťahu. Majú spolu päťročného syna Jacka, a tak musia riešiť aj ďalej rad spoločných problémov. V názore na to, aký ich súčasný vzťah je, sa dosť rozchádzajú.

Anna Kay Farisová trvá na tom, že sú s bývalým manželom ďalej skvelými priateľmi a je medzi nimi „veľa lásky“. „Naozaj sa máme stále veľmi radi. Aj keď bolo veľmi ťažké predstaviť si našu budúcnosť. Myslím, že sme si obaja odniesli veľké ponaučenie. Je lepšie udržať vzťah vo väčšom súkromí, aj keď som hrdá na to, že som otvorený človek. Je to však veľmi ťažké, keď ste neustále pod kontrolou zo všetkých strán,“ vyhlásila herečka v rozhlasovej šou Hits1.

Chris Pratt nedávno hovoril inak. „Rozvod bol na nič. Ale máme spolu skvelé dieťa, ktoré má dvoch rodičov, čo ho veľmi milujú. Takže musíme nájsť spôsob, ako sa v novej situácii orientovať. Snažíme sa zostať priateľmi,“ povedal herec pre Entertainment Weekly. „Nie je to ideálne, ale áno, myslím, že sa nám obom darí lepšie,“ dodal.