So smrťou dcérky sa vyrovnala svadbou: Potom odhalila desivú pravdu!

930

Mladá Američanka Stephanie (29) si prechádza nefalšovaným peklom. Vlani jej nečakane umrela jej 19 mesačná dcérka Sophia a teraz prišla aj o manžela. Polícia totiž zistila, že muž má prsty v záhadnej smrti dievčatka.

Jake Jansen (29) z amerického Utahu bol políciou obvinený z týrania a následnej vraždy devätnásťmesačnej Sophie, dcérky jeho vtedajšej priateľky Stephanie. Toto desivé odhalenie všetkých šokovalo, doteraz si totiž mysleli, že dievčatko umrela kvôli záchvatu.
Stephanie s dcérkou Sophiou
Sophie sa totiž narodila s detskou mozgovou obrnou. Dievčatko náhle zomrela v januári 2016, keď bola jej mamička v práci a staral sa o ňu priateľ. Vykonaná pitva naznačila, že odreniny a posmrtné rany ukazujú na možné týranie. Podľa serveru Deseret News bol príčinou smrti nedostatok kyslíka. Dievčatko mala mať jednu nohu zlomenú a druhú pomliaždenú, lekári jej tiež našli zranenia na hlave. Experti vylúčili, že by si tieto zranenia privodila sama.
Stephanie sa tento rok za svojho priateľa Jakea Jensena vydala. Pár v júni privítal na svet prvého spoločného potomka – ďalšie dievčatko. V nedeľu ju spoločne pokrstili, len chvíľu pred zatknutím.