Štrnásťročná tínedžerka priviazala ochrancu zvierat k posteli a ubila ho na smrť!

1192

Americká polícia obvinila ešte len štrnásťročnú tínedžerku z vraždy 59ročného Alberta Chernoffa. Muž ktorý bol známy tým, že rád pomáhal a zachraňoval zvieratá v núdzi, bol nájdený nahý a priviazaný k posteli.

Štrnásťročná Ajahnae Smaughová podľa polície ubila Alberta Chernoffa (59) tupým predmetom v jeho byte minulý pondelok. Dievča zároveň čelí obvineniu z manipulácie s dôkazným materiálom, vyhýbaniu sa spravodlivosti a držaniu vražedného nástroja. Na polícii vo Filadelfii v USA sa tínedžerka nakoniec prihlásila sama vo štvrtok.

Vidieť práve Ajahnae Smaughovú, ako sa po vražde v pokoji prechádza po jeho obývačke,

Obeť – Albert Chernoff – bol medzi susedmi veľmi obľúbený. Ľudia ho prezývali Alley Cat, pretože zachraňoval ranená zvieratá. Mŕtveho ho v jeho byte našli susedia a zalarmovali políciu. Podľa lokálnych médií bol muž priviazaný k svojej posteli a utrpel početné poranenia v oblasti hlavy a hrudníka. Zomrel na mieste.

Dvaja tínedžeri zabili matku a sestry pre obvinenie z cudzoložstva

Polícia v rámci vyšetrovania zverejnila videozáznam z bytu zavraždeného, ​​na ktorom bola vidieť práve Ajahnae Smaughovú, ako sa po vražde v pokoji prechádza po jeho obývačke, umýva si ruky a v chladničke hľadá niečo na jedenie. Po chvíľke odišla.

Newyorské gangy násťročných, kedy ešte neboli plné drog a zbraní

Po Chernoffi teraz smutnia doslova stovky ľudí, ktorí mali svojho suseda radi. „Jeho láska k zvieratám, špeciálne k mačkám, ktorých mal 11, bola vždy témov, o ktorej sa Al rád bavil. Bol skutočným hrdinom pre všetkých, ktorí ho poznali,“ napísal zakladateľ spolku na ochranu zvierat Buzz Miller, ktorý bol Albertovým priateľom a zavraždený mu pomáhal ako dobrovoľník. Chernoff bol veterán, milovník motocyklov a zamestnanec letiska vo Filadelfii. Jeho jedenásť mačiek, tri korytnačky a dve žaby skončili v útulku.

Nemecko vzdáva hold študentke, ktorá chránila dve dievčatá. Sama zomrela