Sused zastrelil pedofilného dôchodca. Dcéra zastreleného pedofila je vrahovi vďačná

1100

Mattieo Condoluci (†64) z americkej Nebrasky roky znásilňoval svoju dcéru aj mnohé ďalšie deti. Nakoniec ho 14. mája zastrelil sused James Fairbanks (43), ktorý jeho meno videl v registri odsúdených páchateľov. Pedofilova dcéra prehovorila o hroznom detstve. Je rada, že je otec mŕtvy, deti sú vraj teraz vo väčšom bezpečí.

„Bola som znásilňovaná svojím otcom roky. Muž, ktorý ma mal chrániť, ma ponižoval a mučil až do tej doby, než som konečne v 19 rokoch utiekla,“ povedala médiám Amanda Henryová, dcéra zastreleného úchyla. Podľa jej vlastných slov sa jej uľavilo. „James Fairbanks bol odpoveďou na moje dlhoročné modlitby. Bol tam, keď tam nebola polícia,“ dodala na adresu vraha.

Osemročné dievčatko predala opatrovateľka pedofilnému komionistovi

Fairbanks údajne v registri sexuálnych násilníkov zistil, že jedným z jeho susedov je už dvakrát odsúdený Condoluci. Potom, čo pedofila pristihol, ako pozoruje deti zo susedstva, sa Fairbanks rozzúril a úchyla zastrelil. Teraz muž, ktorý vzal spravodlivosť do vlastných rúk, čelí obvineniu z vraždy.

Amanda vyrastala so svojím odporným otcom od svojich dvoch rokov, kedy ju jej matka opustila a stratila o ňu záujem. Údajne sa neustále sťahovali cez celé štáty a jej otec sa zameriaval na slobodné matky s malými deťmi, ktoré chcel znásilniť. „Našiel by stratenú dušu, priviedol ju domov a potom vykonal svoju diabolskú prácu,“ povedala Amanda.

Zachránil deti pred útokom pedofila! Teraz čelí obvineniu z vraždy

Už v roku 1994 bol odsúdený za znásilnenie päťročného syna ženy, s ktorou v tom čase chodil, a dostal trest odňatia slobody. O sedem rokov neskôr stál na súde znova, tentoraz dostal päť rokov za znásilnenie dvanásťročného dievčaťa. Po dvoch rokoch ho však prepustili.

Ľudia teraz podpisujú online petície na podporu Jamesa Fairbanks a na jeho väzenský účet údajne poslalo mnoho ľudí peniaze.