Telo bez hlavy a rúk našli v lese, patrilo babičke († 85), ktorá zmizla z domova dôchodcov!

1231

Pred tromi týždňami zmizla z domova dôchodcov vo Francúzsku seniorka Françoise Vrillaudová († 85), na čo upozornila jej rodina. Jej telo sa neskôr objavilo v lesnej oblasti Saint-Laurent-de-la-Prée na západe krajiny. Žene chýbali horné končatiny a hlava. Polícia záhadné zmiznutie a smrť seniorky vyšetruje ako vraždu.

Seniorka Françoise Vrillaudová bola nezvestná 3 týždne. Pátranie po nej bolo vyhlásené 24. mája, kedy sa za ňou vydala jej rodina na návštevu, ale jej izba bola prázdna. Zmiznutie ženy preto okamžite nahlásili na políciu. Do pátrania policajti zapojili aj vrtuľník a drony. Pripojili sa aj desiatky dobrovoľníkov.

V utorok ženu našli okoloidúci v zalesnenej oblasti Saint-Laurent-de-la-Prée v departemente Charente-Maritime asi 3 kilometre od jej domova. Jej telo bolo už v pokročilom štádiu rozkladu a chýbala mu hlava a ruky. Ihneď bola nariadená pitva na zistenie príčiny smrti. Štátne zastupiteľstvo v La Rochelle zároveň začalo vyšetrovanie vraždy.

Neuveriteľný príbeh dvoch sestričiek (5 a 8), ktoré blúdili dva dni v lese. Našli ich vďaka obalom od tyčiniek

Zástupca žalobcu Julien Wattebled uviedol pre časopis Paris Match, že žena sa prestala hlásiť už 22. mája 2019. Podľa zdrojov z miestnych médií sa v jej izbe nenašli žiadne stopy vlámania ani krvi. Jej auto takisto stále stálo na parkovacom mieste.