V Miami na Floride bol podľa amerických médií v piatok zastrelený dvadsaťosemročný umelec Wavy Navy Pooh. Rapper bol vyhlásený za mŕtveho, keď sa vracal z rodinnej oslavy. Zabitý bol pred zrakmi svojej manželky a dvoch detí.

Americký rapper, vlastným menom Shandler Beaubien, bol v piatok zastrelený v meste Kendall, ktoré je predmestím Miami. Polícia uviedla, že zomrel na sedadle vodiča vo vozidle Toyota Camry. Vedľa neho sedel v sedačke jeho ročný chlapček, vzadu potom jeho žena a druhý synom (5). Tí vyviazli bez akýchkoľvek zranení.

Podľa detektívov sa rodina vracala z oslavy narodenín jedného z detí. Bohužiaľ, domov už nedorazila. Polícia uviedla, že na križovatke vedľa Toyoty zastavil štvordverový šedý Lexus, ktorý po streľbe z miesta prešiel veľkou rýchlosťou.

Obľúbený rapper autom zabil 5 ľudí a desiatky zranil počas vianočného sprievodu! Podozrivý je miestny muzikant!

Rapper Wavy Navy Pooh bol považovaný za vychádzajúcu hviezdu, na Instagrame mal 68 tisíc sledujúcich. Jeho debutový album Miami (Murder Is A Major Issue) vyšiel v roku 2020 a vydal ho label Quality Control, pod ktorého hlavičkou vystupujú hviezdy ako Migos, Lil Yachty alebo Lil Baby.

Muzikanta Františka Sahula (†45) vrahovia doslova zadupali do zeme!

Mladý umelec sa v nedávnom rozhovore nechal počuť, že ho hip hop inšpiroval v tom, že dokáže pomôcť ľuďom, ktorí nemajú iné prostriedky na lepší život. „Chcem byť legendou, až všetko, čo chcem, poviem a urobím. Chcem, aby svet poznal aj druhú stranu Miami,“ znela jedna z jeho posledných viet v rozhovore.

Mexická kapela zahrala a zmizla. Teraz sa tela muzikantov našla v studni