To vás pobaví. Mladík sa prerátal, keď vyzval osemdesiatročného seniora na súboj! Ten mu dal čo preto!

1038

Zlú voľbu si vybral drzý mladík, ktorý vyzval na súboj osemdesiatnika, ktorý ho predtým napomenul, aby nerobil neporiadok. Mladý muž však netušil, že senior je bývalý judista a má poriadnu silu. Roztrhnúť ich musel až mestský policajt.

K incidentu došlo na priestranstve medzi obchodnými domami v centre Českej Lípy. Mladý muž tu sedel na lavičke a jedol kebab. „Buď mu tak chutil, alebo bol muž hladný, v každom prípade hltal, až mu kusy jedla padali na zem,“ popísala policajná hovorkyňa Eva Vlastníková.

Smradľavá bitka so psími exkrementami. Psičkár vrecko s lajnom hodil po žene, ktoré sa na nej rozpleslo

V tej chvíli okolo prechádzal osemdesiatročný muž, ktorému sa nepáčilo, že mladík robí neporiadok. „Preto ho oslovil a napomenul. Mladík sa rozčúlil, padla ostrejšie slová a výzva k bitke. Senior výzvu prijal bez zaváhania a potom už príhoda nabrala na obrátkach. Starší muž totiž rozhodne nebol bezmocný dedko, ale bývalý judista, ktorý nič zo svojho umenia nezabudol,“ doplnila hovorkyňa.

Zmlátenému Dávidovi za hrdinstvo pri ochrane ženy a dieťaťa na kúpalisku, starosta v Dubí sľúbil odmenu

Bitky dvoch generácií si všimol aj mestský policajt, ktorý ihneď pribehol a rozvášnených mužov od seba oddelil. „Mladšieho usadil na lavičku. Ten, keď trošku vychladol, sa len udivene spýtal:, Kde ten dedko vzal takú silu?’ Prevaha skúseností bola poznať aj po konflikte. Starší muž vo finále s nadhľadom vytiahol päťdesiat korún a dal ju svojmu súperovi, aby si mohol dokúpiť jedlo, ktoré skončilo na chodníku. Od mestskej polície potom každý dostal citeľnú pokutu za hrubé správanie voči inej osobe,“ uzavrela hovorkyňa.