Kaitlyn Dobrowová (21) z Kalifornie pred dvoma rokmi takmer zomrela, keď bojovala s meningitídou. Vtedy ju choroba pripravila o ruky aj nohy. Hoci si kedysi myslela, že tým jej život končí, dnes je z nej vizážistka a bez končatín sa zaobíde. Svoju chorobu berie ako skúšku, ktorú mala prekonať, aby sa z nej stala silná osobnosť.

Na svojom účte na sociálnej sieti má takmer 100 tisíc fanúšikov, ktorí jej videá pravidelne sledujú. Kaitlyn na nich ukazuje, ako sa správne nalíčiť a informuje o aktuálnych trendoch vo svete kozmetiky.

Namiesto rúk má teraz kozmetická blogerka protézy, s ktorými sa naučila skvele pracovať. Ruky vraj skoro nepostráda a s protézami dokáže čokoľvek.
kaitlyn-dobrow-01    Ešte pred rokom na tom však bola veľmi zle. Kvôli chorobe jej totiž odumieralo tkanivo takmer na celom tele a navyše jej vypovedali niektoré orgány. Všetko nakoniec dopadlo relatívne dobre. Hoci najprv Kaitlyn premýšľala o tom, že si vezme život, postupom času sa so svojim postihnutím naučila žiť.
kaitlyn-dobrow-04kaitlyn-dobrow-05    „Vďaka tomu som našla cestu k bohu a stala som sa lepším človekom. Už nie som tou dievčinou, ktorou som bola kedysi. Nie som povrchný, zmenila som sa,“ opisuje. Líčením si vraj splnila svoj veľký sen a veľmi ju baví komunikácia s fanúšikmi.

Do budúcnosti by sa chcela naučiť poriadne variť a možno byť aj kuchárkou, alebo aspoň natáčať počas varenia videá a vymýšľať nové recepty.
kaitlyn-dobrow-06 kaitlyn-dobrow-07 kaitlyn-dobrow-08 kaitlyn-dobrow-09 kaitlyn-dobrow-02