Veterán (†60) z vojny o Falklandy si chcel užiť príjemný večer s tromi ženami naraz. Muž bol ráno objavený mŕtvy a zviazaný. Podľa lekárov zomrel na zástavu srdca. Polícia teraz pátra po troch podozrivých a snaží sa rozlúštiť, čo sa za zatvorenými dverami mohlo stať.

Šesťdesiatročný Argentínčan Daniel Alfred Rusticane si chcel užiť noc plnú vášní. Cez aplikáciu Tinder sa s niekoľkými ženami dohovoril na spoločnej romantickej schôdzke. Polícia pred pokladá, že muž zomrel počas plánovanej lúpeže, napísal Mirror.

Opitý muž chcel okradnúť ženu. Ta to s ním vybavilo po svojom..

Okrem niekoľkých cenností mu bol odcudzený jeho pickup Ford Ranger. Vyšetrovatelia ho čoskoro našli neďaleko Rusticaneho domu v Buenos Aires. V súčasnej dobe prebieha analýza mnohých odtlačkov prstov nájdených na volante ukradnutého vozidla.

Najslávnejšia „uspávačka“ v československej kriminalistke bol Blonďavý diabol!

Podľa nariadenej pitvy bývalý vojak zomrel na infarkt. Teraz sa čaká na výsledky toxikologickej správy. Kriminalisti potrebujú zistiť, čo mohlo smrteľné komplikácie vyvolať. Muž bol v byte nájdený priviazaný k posteli. „Existuje tiež možnosť, že ho ženy zviazali a on zomrel návalom stresu,“ povedala policajná hovorkyňa.