Vražda zo žiarlivosti: Talian zabil na Sardínii svoju českú expartnerku.

Útoku sa prizerali aj dve ženine deti

1229

Bývalý partner zabil v meste Sorso na talianskom ostrove Sardínia štyridsaťjedenročnú ženu z Česka. Útoku sa prizerali aj dve ženine deti, informoval v nedeľu denník Corriere della Sera. Páchateľa policajti krátko po čine zadržali. Muž mal kvôli predošlému násiliu súdne zakázané sa so ženou stýkať.

Štyridsaťpäťročný Talian, ktorý podľa denníka Corriere della Sera rozhodne nemá čistý trestný register, sa s Češkou najprv v sobotu večer pohádal pred barom v mestečku Sorso severne od Sassari. Hádke boli prítomné aj dve ženine dcéry vo veku deväť a sedem rokov. Muž následne vytiahol nôž a Češku niekoľkokrát bodol.

Vražda zo žiarlivosti: Osudová lož, ktorá stála Terezku (†18) život!

Podľa talianskych médií nie je ďalší vývoj udalostí celkom jasný, muž ale podľa všetkého umierajúcu ženu aj jej deti odtiahol so sebou preč. Polícia, ktorú ľudia z baru zavolali, Češku našla až o pol hodiny v dome v meste Ossi južne od Sassari. V dome podľa Corriere della Sera býval mužov známy, ktorý ale nebol doma. Privolaní lekári už žene nepomohli.

Päťnásobná vražda zo žiarlivosti otriasla Rakúskom!

Taliana, ktorý ju zabil, našli policajti v noci na nedeľu na parkovisku supermarketu v Sassari. Spolu s ním boli aj obe dcéry zabitej Češky, ktoré podľa talianskeho denníka neutrpeli žiadne zranenia.