Päťnásobná vražda zo žiarlivosti otriasla Rakúskom!

679
Nadine a jej vrah Andreas

Päťnásobná vražda v obľúbenom zimnom stredisku Kitzbühel otriasla Rakúskom. Dvadsaťpäťročný Andreas H. tú zabil svoju expriateľku, jej nového partnera a celú jej rodinu. Polícia už identifikovala všetky obete. Medzi zosnulými je nádejný hokejista Florian († 24).

Druholigový rakúsky hokejový klub EC Kitzbühel na svojich webových stránkach potvrdil, že jednou z obetí masakru je jeho brankár Florian Janny. Bol vraj obľúbený, deň pred nedeľňajším zločinom bol vďaka svojmu vynikajúcemu výkonu v zápase proti talianskemu Asiago vyhlásený mužom zápasu.

Brankár Florian Janny

Dvadsaťpäťročný Rakúšan Andreas H. v nedeľu priznal, že zo žiarlivosti zastrelil svoju 19-ročný expriateľku, jej rodičou, jej brata a tiež jej nového priateľa. Muž sa sám prihlásil na polícii. „Práve som zavraždil päť ľudí,“ priznal sa po krviprelievaní v rodinnom dome a policajtom odovzdal nôž a pištoľ, ktoré mal pri sebe.

Podľa rakúskeho portálu oe24.at boli Andreas a Nadine predtým zasnúbení. Ich vzťah sa ale rozpadol už pred niekoľkými mesiacmi. Andreas sa s tým ale nemohol porovnať a nedokázal ani pochopiť, že si dievča našlo nového priateľa. Deň pred vraždou sa mali exmilenci pohádať v reštaurácii.

Andreas potom okolo štvrtej ráno zaklopal na dvere rodinného domu. Päťdesiatdeväťročný otec jeho expriateľka otvoril a nevítaného hosťa vykázal. Potom sa mladík vrátil domov, kde si vzal legálne držanú pištoľ svojho brata, ktorý je v zahraničí, a vrátil sa späť. K expriateľke, ktorá sa zamkla, preliezol cez balkón.

Masová vražda zo žiarlivosti! Taxikár vyvraždil celú rodinu, ušetril len bábätko (7 mes.)!

Kitzbühel, ktorý má okolo 8000 obyvateľov, je svetoznámy hlavne vďaka lyžiarskym pretekom, ktoré sa každoročne organizujú v miestnom areáli Hahnenkamm. Tirolské lyžiarske stredisko je teraz v šoku a radnica vyvesila čiernu vlajku.

Vraždil zo žiarlivosti, bývalý český vojak popravil krásnu kozmetičku!