Ženu napadli pred Vianocami líšky! Jej ohlodané telo našli policajti

606

Tragický prípad museli vyšetrovať kriminalisti v Škótsku v okrese Ayrshire. Päťdesiatpäťročnej žene sa tam pred Vianocami pokazilo auto, pričom si chcela skrátiť čakanie na pomoc a vydala sa jej naproti cez pole. Nebohú Škótku našli mŕtvu! Podľa všetkého ju napadla a ohlodala divoká zver.

Keď sa úbohej žene pokazilo jej vozidlo, neváhala a zavolala si pomoc v podobe asistenčnej služby. Dovtedy bolo všetko v poriadku. Netrpezlivá Škótka si ale čakanie na technikov chcela skrátiť cestou cez pole. Tá sa jej stala osudnou. „Namiesto toho, aby počkala vo vozidle, vystúpila a odkráčala do polí,“ povedal podľa New York Post blízky zdroj.

Líška, zachránená z farmy na kožušinu, sa stala členom rodiny

Stalo sa to najhoršie. „Pri prechádzke zomrela,“ uviedol zdroj zdrvujúcu informáciu. Svoje k tomu mali čo povedať aj miestni policajti. „19. decembra kriminalisti začali pátranie po nezvestnej žene. Jej telo našli na poli približne 1,5 kilometra od auta,“ potvrdil hovorca strážcov zákona smutnú správu.

Liška odhryzla mesačnému chlapčekovi prst, v dome uprostred Londýna

Keďže nemajú medvede zvalili to na líšky

A aby toho nebolo málo, za smrť nebohej ženy najskôr mohla divoká zver. Policajti sa domnievajú, že nešťastnici napadla líška alebo jazvec. „Úmrtie nie je považované za podozrivé a celá vec bola odovzdaná prokurátorovi,“ dodal hovorca.

TOP: Stratený papagáj sa v Japonsku vrátil majiteľke, keď povedal polícii adresu