Prežila peklo ako z hororu, ale aj keď by si najradšej vymazala pamäť, mala to šťastie, že únos sériovým vrahom prežila. Kala Brownová (30) z Južnej Karolíny bola dlhé dva mesiace väznená v prepravnom kontajneri zviazaná reťazou ako zviera. Teraz odvážne prehovorila o útrapách, ktoré po únose Toddom Kohlheppem (45) zažila.

„Povedal mi, že kým budem slúžiť svojmu účelu, som v bezpečí,“ povedala Kala v televíznej show Dr. Phil. Bolo to prvýkrát, čo od svojho vyslobodenia, ktoré nastalo 3. novembra 2016, prehovorila.

„Dal mi najavo, že keby som chcela utiecť, zabil by ma. Keby som sa mu snažila ublížiť, zabil by ma. Keby som sa bránila, zabil by ma. A potom ma znásilnil,“ vypovedala Kala.
Keby nebola vyslobodená, čakal by ju krutý osud. „Znásilňoval by ma dvakrát denne každý deň,“ dodala Kala. Dodala tiež, že jej únosca vysvetli, prečo zabil jej priateľa. Pred jej očami ho trikrát strelil.
Urobil to preto, že sa domnieval, že je ľahšia ovládať niekoho, komu ste zabili blízkeho. Kohlhepp sa k únosu a vražde už priznal. Celkom zabil za posledných 13 rokov sedem ľudí. Teraz čaká za mrežami na súd.