Bar s organickými džúsy, medzi ktorého štamgastov patrí napríklad americký herec David Duchovny či frontman skupiny Red Hot Chilli Peppers Anthony Kiedis, sa stal preslávený svojimi nápojmi ako Elixír života či Šťastie. Za iba päť rokov Khalil vybudoval džúsové impérium, ktoré mu zachránilo život.

khalil-rafati-milionaire-sunlife-oraganics-01Khalil sa presťahoval zo svojho rodného mesta do Los Angeles, aby zabudol na sexuálne zneužívanie z detstva. Zdalo sa, že mu všetko ide lepšie, než si mohol plánovať. Založil si spoločnosť vyrábajúca súčiastky pre športové vozidlá, pričom medzi jeho zákazníkmi patrili Elizabeth Taylor či oscarový herec Jeff Bridges. Avšak Khalil sa začal zaoberať aj marihuanou, z ktorej prešiel potom na extázu a ketamín. Ale nakoniec začal s heroínom a stal sa drogovo závislým. V roku 2001 dokonca takmer zomrel, lebo sa úmyselne predávkoval heroínom.

khalil-rafati-milionaire-sunlife-oraganics-08Khalil si siahol na svoje dno. Úspešne sa vyliečil, ale stále sa cítil nenaplnený, a to do doby, než ho jeho priateľ zasvätil do kúzla organických štiav a zdravého jedla. Z narkomana závislého od heroínu sa stal pozitívny človek závislý na zdravom jedle a zdravom životnom štýle. Začal experimentovať s chuťami, čo ho zaviedlo až do Indie, Indonézie či Strednej Ameriky, pričom na exotických výpravách sa len utvrdil v tom, že najlepším liekom na všetko je samotná matka príroda. Žiadna medicína neponúkne to, čo ponúkne čerstvé ovocie a zelenina.

khalil-rafati-milionaire-sunlife-oraganics-05V roku 2011 v kalifornskom Malibu otvoril svoju prvú prevádzku s jednoduchým cieľom – milovať, liečiť a inšpirovať. Nielenže chcel predávať zdravé džúsy, smoothies a šaláty, ale chcel vytvoriť miesto, kde sa budú ľudia stretávať a komunikovať spolu bez inteligentných telefónov a sociálnych sietí.

khalil-rafati-milionaire-sunlife-oraganics-03Reťazec Sunlife Organics momentálne predáva 32 druhov džúsov, proteínové koktaily, kávy, poháre a mrazené džúsy. V nápojoch sú zdravé prísady, ktoré majú prínos pre telesné zdravie, ako sú napríklad alkalická voda, himalájska ružová soľ či púpava zelená. Khalil zamestnáva ľudí s neľahkým osudom, pretože im chce okrem stabilného zamestnania ponúknuť aj pomocnú ruku pre nový začiatok.

khalil-rafati-milionaire-sunlife-oraganics-07 khalil-rafati-milionaire-sunlife-oraganics-02khalil-rafati-milionaire-sunlife-oraganics-04