A to je presne to, čo čoskoro dokáže Cassandra De Pecol. 27 ročná rodáčka z Connecticutu, navštívila od júna 2015 už 181 krajín. Chýba jej posledných 15 a má 40 dní na to, sa do nich pozrieť. Celkom dobrá šanca, zvládnuť nový rekord a zapísať sa do Guinnessovej knihy rekordov.

Svoje dobrodružstvo pomenovala Expedition196 a cestuje ako vyslankyňa mieru pod záštitou Medzinárodného Inštitútu pre mier. Jej expedícia zatiaľ vyšla na viac ako 200 000$ (180 000 eur), s tým jej však pomáha sponzorský tím. Možno nemôžeme kráčať spolu s ňou, ale prinajmenšom ju môžeme sledovať cez jej Instagram, či na Facebooku, pri jej inšpiratívnej ceste.
first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-2 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-5 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-6 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-7 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-8 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-11 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-12 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-13 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-14 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-15 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-18 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-19 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-25 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-28 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-35 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-37 first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-38first-woman-visit-all-countries-cassandra-de-pecol-3