Herečka Amber Heard sa len pred pár mesiacmi rozviedla s hercom Johnnym Deppom a teraz už opäť pomýšľa nad manželstvom. Veselku plánuje so svojím partnerom, miliardárom Elonom Muskom (45) a chce s ním založiť rodinu.
    Z manželstva so slávnym hercom Amber zrejme nebola tak otrasená, ako pôvodne hovorila. Veľmi rýchlo sa totiž zamilovala do miliardára, ktorý by jej zniesol modré z neba.

Herečka by sa navyše konečne chcela usadiť a založiť rodinu a Musk sa zdá ako dokonalý otec.

„Amber a Elon berú vzťah naozaj vážne. Moja dcéra by sa chcela vydávať. Obaja sa teraz zameriavajú na to, aby trávili čo najviac času spoločne. Majú veľké plány,“ povedal otec Amber pre magazín Grazia a možno tak prezradil viac, než by jeho dcéra chcela.

Amber sa s Muskom zoznámila minulý rok v lete. V tom čase už od Deppa odišla a práve Elon bol herečke veľkou oporou.

„Rozprávala nám na Vianoce, ako sa s Elonom cíti skvele. Vďaka nemu mohla zabudnúť na všetky zlé veci, ktoré sa v jej živote v posledných mesiacoch stali,“ oznámila jedna z herečkiných kamarátok.

Obrovské imanie Elona vraj Amber nezaujíma, našla spriaznenú dušu a je konečne šťastná. Celkový majetok Muska sa odhaduje na 14,3 miliardy dolárov. Rovnako ako Amber už má za sebou rozvod. V jeho prípade dokonca dva a z prvého manželstva má navyše päť detí vrátane trojčiat.