Aniston: Nechápem, prečo sa riešia moje bradavky, stoja mi od prírody

1555

    Keď hrala Jennifer Aniston (48) v seriáli Priatelia, snáď v každej scéne jej stáli bradavky. Vtedy ju podozrievali, že si na prsia lepí špeciálne nálepky, ktoré navodzujú efekt stojacich bradaviek. Herečka ale tvrdí, že je to príroda a má to tak už od puberty.

Ako postava Rachel Greenovej skrátka Jennifer zaujala svojimi stojacimi bradavkami a od tej doby sa to s ňou vezie. Ako sama hovorí, väčšina redaktorov sa jej na to vo finále počas rozhovoru opýta. Už si na to zvykla, ale nechápe, že to ešte stále niekoho baví riešiť.

    „No, je to obohraná pesnička. Vlastne neviem, čo na to mám povedať. Jednoducho to tak je. Nechápem tie otázky, je to príroda,“ oznámila herečka pre magazín Vogue.
    „A nechápem, prečo by som sa za to mala hanbiť. To mi už dosť ľudí povedalo. Také skrátka moje prsia sú. Taká som ja. A rozhodne si nesťažujem. Od puberty to tak je,“ pokračovala.

Podľa Jennifer je najväčší problém v tom, že médiá neustále rieši dokonalosť, a tak nepriamo ženy nútia, aby boli neustále upravené a ak nie sú, znesie sa na ne kritika.

    „Podľa nich by ženské telo malo vyzerať ako vytesané z kameňa. Dokonalé, bez jediného kazu. Neustále sa v médiách rieši, že niekto pribral, že má nesprávny tvar postavy, alebo že si dovolil nemať deti,“ zverila sa. To Aniston rozčuľuje.

„Teraz už to neriešim. Som spokojná aj v prípade, že mám nafúknuté brucho a vyzerám, že som tehotná. A aj v prípade, že mám pár kíl navyše, pretože som si proste dopriala relax a dobré jedlo. Je mi jedno, čo si myslia ostatní,“ doplnila.