Myslela som, že zomriem: Žena afrického miliardára a diktátora Mugabeho drsne zbila sexi modelku

1025

Juhoafrická kráska Gabriella Engels (20) prehovorila o hrôzach, ktoré prežila, keď ju napadla manželka zimbabwianskeho diktátora Grace Mugabeová (52). Tá ju vzala po hlave elektrickým káblom a v bití neprestala, kým z modelky nezačala striekať krv a nepodarilo sa jej utiecť. To všetko pritom len za to, že Engels našla na hotelovej izbe so svojimi synmi.

„Mlátila ma s takou silou, že som si myslela, že nikdy neprestane. Myslela som si, že je to môj koniec,“ povedala modelka Daily Mailu. „Zbila ma tak strašne, použila všetku silu. Jej ochranka a bodyguardi tam iba stáli a pozerali. Prosila som o zmilovanie, plakala som o pomoc, ako najhlasnejšie som dokázala,“ dodala zbitá kráska.

Prvá dáma Zimbabwe modelku zbila elektrickým káblom. Na hlave jej po útoku zostala škaredá jazva. „Mám strach, že nikdy nebude potrestaná za to, čo mi urobila,“ obáva sa Engels. Modelka žije v dome so svojou mamičkou Debbie. Ďalším zranením sa vyhla, pretože sa jej podarilo v jeden okamih postaviť na nohy a utiecť z hotelovej izby.

Manželka Roberta Mugabeho (93) sa po návrate do svojej rodnej krajiny sama vydala polícii. Strážcovia zákona ju vypočuli, ale z ničoho neobvinili a potom prepustili. „Nemala som vôbec tušenie, kto tá žena je, keď ma začala biť,“ uviedla Engels. Keď zistila, kto ju napadol, začala sa báť ďalšej pomsty. Takto vplyvná žena má všade veľa konexií. Očakáva sa navyše, že po smrti manžela prevezme vládu v krajine.