Beauty ´n´ Style: Woman Fashion

908

 

Vibrujúca riasenka

Konečne je tu dokonalá riasenka, ktorá dokonale predĺži riasy, oddelí a zahustí ich tak, že váš zvodnému pohľadu neodolá ani jeden chlap! Lancôme ÔSCILLATION je maskara, ktorá sa po stlačení gombíčka jemne vibruje, čím citlivo vytočí každú riasu a dodá jej objem a patričnú dĺžku. Toto je riasenka presne pre ženy, ktoré vedia, že dokonalý pohľad nahradí aj milión slov. 

 

Šatka patrí na kabelku  

Milujete šatky? Výborne, mieri k nám totiž nový trend, ktorý im praje, no tentoraz ako dekorácia vašej kabelky. Ženy, ktoré sledujú trendy a poznajú, čo sa naozaj nosí, si teraz okolo uška kabelky uväzujú farebnú šatku. Tým jasne signalizujú, že vedia čo je in. Milé oživenie všedných outfitov.

 

Dokonalý šál

Poviete si, taký obyčajný šál s tigrovanou potlačou. Áno, možno obyčajný, no je to absolútne kľúčový doplnok z kašmíru v megadĺžke, ktorý je nonstop vypredaný. Túto novú mániu spôsobil módny dom Louis Vuitton. Šál možno kúpiť v niekoľkých farbách s logom značky či bez neho, alebo dokonca v aktuálnej kolekcii Graffitti. Cena 465 €. Za luxus sa jednoducho platí.

 

Mesto na prst 

Vaše obľúbené mesto si teraz môžete nastoknúť pokojne aj na prst. Šperkárka Matina Sukhahuta nedávno prezentovala svoju kolekciu kokteilových prsteňov Globetrotter, na ktorých sa nachádzajú dominanty jednotlivých metropol. Napríklad na prsteni New York nájdete Chrystler Building, na prsteni Paris Chambre de Bonnes ci Neu Delhi s Golden Taj alebo typické miesta Bondi Beach na prsteni Sydney. Tieto skvosty môžete kúpiť na www.matinaamanita.com, ale len v prípade, ak ste vášnivá cestovateľka alebo aspoň trednsetterka! 

 

Buďte šťavnatá 

Vyfarbite sa, a to doslova, oblečte sa do sýto oranžovej, ružovej a žltej. Tieto farby nielenže skvelo doplnia rifle alebo elegantné čierne nohavice, ale pomôžu vám k dobrej nálade počas celého dňa. Tak zháňajte farebné doplnky, kabelky, topánky, náhrdelníky či šály. 

 

Reťaze na krk 

Čím viac tým lepšie, rôzne dĺžky, rôzne materiály, striebro, zlato, meď. Príkladom kombinácie môže byť originál módneho domu Givenchy, ktorý si obľúbila Madonna, Kate Moss či Gwyneth Paltrow. Retiazky skombinujte s jednoduchými čiernymi šatami, vysokými lodičkami a ste pripravená na riadnu párty. Pokiaľ chcete dokonalosť, oblečte si koženú bundu výraznej farby! 

 

Súmrak je sexy 

Tento štýl sa nosí len po zotmení a je len pre tie, ktorým nerobí problémbyť stredobodom pozornosti počas celého večera. Čipka, potrhané oblečenie, koža, kov, smoky eyes, mierne punk, mierne gothic, mierne grufti alebo vampíria femme fatale. Čím priesvitnejšie a čím tmavšie, tým viac sexy a trendy! Skúste!